Czyli pod rządami tych antypolskich kanalii, kilka koleżanek,

kilku kolegów z koleżankami, mogą czy nie mogą iść razem bez tych debilnych maseczek chodnikiem, alejką parkową czy leśną, lub siedzieć na ławce w parku, czy chłopak z dziewczyną mogą iść blisko siebie bez takiej debilnej, szkodliwej maseczki, trzymając się za ręce, lub całując się?

Zapytaj dzielnicowego. Albo adwokata.

1 polubienie

Adwokat chciałby skasować ode mnie okrągłą sumkę, a dzielnicowy poszedłby po najmniejszej linii oporu, zakazując chodzenia w grupach bez maseczek.

1 polubienie

Skoro wiesz to po co pytasz?

Chciałbym, aby takie moje pytania docierały do rządzących, aby wstydzili się, że są takimi antypolskimi kanaliami.

To zacznij zbierac podpisy pod petycja obywatelska, bo watpie czy rzadzacy Pytamy czytaja.

Są rożne ankiety i sondaże. Rządzący też mają dzieci, wnuków, a one też mają rodzeństwo i kolegów, koleżanki, więc nie brak możliwości, aby takie pytania do rządzących dotarły.

Top zależy jakiego sortu Polakiem jesteś. Jest w Polsce grupa, której wolno wszystko, gdy większości nie wolno nic.

3 polubienia

Biorąc pod uwagę nieistnienie zysku w kapitalistycznej ekonomii, zainkasowaniem okrągłej sumki, adwokat nic nie zyska, a tym samym ty nic nie stracisz.

.wal do adwokata.

1 polubienie

Raczej ja bym stracił, a on zyskałby.