Czym się myjecie pod prysznicem?

Zwykłe mydło i szampon do włosów.

2 polubienia

Olejek zawsze tej samej firmy chyba juz z 10lat

1 polubienie

Nie używam gąbek, to zbiorowisko bakterii :slight_smile: , nie potrzebuję też się pienić, by czuć, że jestem umyta, więc nie zużywam za wiele mydła w płynie (czy też zwykłego), no i im mniej chemii, tym zdrowiej.
To samo jest z pastą, nie trzeba mieć jej na całej długości szczoteczki, by mieć dobrze umyte zęby…podobnie jak przy polerowaniu biżuterii :grin:

3 polubienia

Przede wszystkim musi być woda, a dalej to już różnie :wink:

6 polubień

Ostatnio mydło z Alterry w kostce, czekam, czy mnie przesuszy, czy nie, co trzeci dzień szampon (aktualnie kończę Petal Fresh, potem chcę kupić szampon w kostce), przed szamponem maska, po szamponie odżywka (w różnych zestawach, trochę tego zostało z pójścia rok temu na większe włosomaniackie zakupy). Płyn do higieny intymnej facelle codziennie. W razie czego, mogę wszystko załatwić tym płynem-i jego właściwe przeznaczenie, i ciało, i głowę, i jeszcze twarz. Po prysznicu na skórę mus nawilżający (nacomi, zapach mango). Tak raz w tygodniu myję się pianką myjąco-peelingującą (też nacomi). Żadnych gąbek, myjek itp. nie używam. Straszne marnotrawstwo moim zdaniem, tak w ogóle. :expressionless:
nawyk wpisywania używanych marek został z grup kosmetycznych na fb i jest nie do wyplenienia

2 polubienia

Zależy które, co do działania placebo, sztuka wybierania kosmetyków to umiejętność ogarnięcia po składzie, czy ma szansę zadziałać, czy ma być użyty tylko dla mojego dobrego samopoczucia :wink:
Ale opisana maseczka to jedna z najlepszych maseczek diy :wink:
A wszystkie naturalne środki do wybielania bazują na węglu, można też wybielać, po myciu zębów szorując szczoteczką z wysypanym na nią węglem.
Kobieta po prostu zna się na rzeczy :slight_smile:
Ze słabymi finansami też można o siebie naprawdę nieźle zadbać, często lepiej, niż bezmyślnie kupując kosmetyki z jak najwyższej półki.

3 polubienia

ja tez stosuje zele - aby obyc sie bez gabki uzywam dozownika - pompki.
pare kropli roztartych na dloniach wystarczy.

2 polubienia

Radomira w opisie brakuje tylko jeszcze opisu przyrodzenia faceta :grin:
Rozumiem , że też wystarczy Ci…xxx centymetrów. Nadmiar jest zbędny :upside_down_face:

szczery…w sumie ognista woda też bakterie skutecznie…usuwa :wink:

1 polubienie

vwra223…jak ty tego nie pomylisz…cieszę sie że jestem smokiem…jednym mydłem wszystko oblecę :wink:

O, polskie znaki nie zadziałał y?

1 polubienie

Dozownik? Ja leje ile wlezie xd

Nie chcesz wiedzieć, jak wygląda moja pielęgnacja twarzy :wink:

1 polubienie

dokładnie… wcale nie jest potrzebny. Smokom szczególnie.

A do twarz tylko woda xd