Czytając takie doniesienia?

To się zastanawiam czy nasz zielony kolega to tylko przypadek łagodny?

Z Putinem nie mogą sobie poradzić, a tu kwiatki na asteroidach owiniętych siatką z węgla chcą hodować?

Jeszcze mars niezdobyty a oni już myślami tak daleko

2 polubienia

Marsa to przynajmniej w siatce na kartofle trzymac bys nie musial :joy:

2 polubienia

Ja pierdzielę, miasta pierścieniowe! Ale czy one na pewno są harmonijne? Jakoś nie widze tam terenów rekreacyjnych, dookólnej multistrady z wagonikami poruszanymi napędem mięśniowo-wibracyjnym. No i DSHN-u tam jakoś niewiele.

3 polubienia

Przede wszystkim to latanie w kosmos jest już nieharmonijne bo czy które z gatunków DSHNu lata w kosmos i buduje rakiety?

4 polubienia

HOKO (Harmonijny Odwracacz Kotów Ogonami) wróci z sanatorium, to pomysł skoryguje…

7 polubień

Jako kandydat na przewodnika ludzkości, która jest przecież stadem jak barany, bo przewodnika musi mieć, HOKO lepiej będzie wiedział, do czego się ten pomysł nadaje.

4 polubienia

Zacznijmy od łatwiejszych rzeczy, np.przetrwania poniedziałku a potem całego tygodnia w pracy :thinking:

3 polubienia

O tyle łagodny, że niczego nie wysadza w powietrze…

2 polubienia

Gdy przekształcą ludzi w roboty ,to i asteroidy w kosmiczne miasta przyszłości…

1 polubienie

Bodaj Elon Musk cos tam kombinuje z cyborgami, ale mu zwierzatka doswiadczalne stadami umierają.

2 polubienia

Jedni są od kosmosu inni od łapania putina i innych spraw ważnych i trochę mniej.Niech każdy robi co umie najlepiej ale co do kosmosu to raczkujemy jeszcze.Może kiedyś w przyszłości-kto wie,oczywiście jeżeli wcześniej nie rozwalimy swojej macierzystej planety a to wydaje się być bardzo prawdopodobne.

3 polubienia

Na razie oglądając ten narybek militarny wypuszczany do Ukrainy to człowieka przytłacza skala degeneracji.

2 polubienia

Nowy awatar! Troszkę w stylu Krystyny Michałowskiej.
Dopiero teraz spostrzegłem … :shushing_face:

Fajny, witrażowy taki.

3 polubienia

Przebrała się joko :womans_clothes:

1 polubienie

Joko kto? Z tyłu awatar, więc nie widza … :grin:

1 polubienie

Macie śledzie już? :thinking:

1 polubienie

Dziś są Mikołajki w Ukrainie…jak nie masz śledzia, to poproś Mikołaja, może przyniesie…

Ja mam taki namiot, co śledzi nie potrzebuje. Używam tylko takich szpikulców, potocznie zwanych szpilkami …

2 polubienia

Eee…bez śledzi tak? To niech odpoczywa w takim razie :bathtub: :sleeping_bed:

1 polubienie