Czytaliście, jak nieźle prezentuje się Kosiniak-Kamysz na tle PAD-a

i Trzaskowskiego? PSL zawsze miało najciekawszych polityków. No ale czy kandydat K-K wyznaje światopogląd konieczności odejścia od mięsożerstwa i rybożerstwa, oto jest pytanie.

Druga zona, katolik z lekarsko-politycznej rodziny?
Pokazuje tylko, ze z PSL ludowosc zostala tylko w nazwie.

1 polubienie

Za pierwszym razem niełatwo się od razu dobrze dobrać.

Katolik sie nie rozwodzi, uniewaznia malzenstwo. A jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy.

Katolik to nie brzmi specjalnie mądrze.

Polityk tez nie. Dzialalnosc polityczna tej rodziny siega jeszcze PRL.
Acle ogolnie wole czlowieka, ktory wie jak swiat funkcjonuje niz zapatrzonego w prezesa budynia, ktory pozostawiony sam sobie nie ma nic do powiedzenia poza frazesami.

1 polubienie

Świadomość, kalkulacja, że razem można efektywniej, nie musi być taka do tyłu.

@harmonik Niemięsożerny jest, z tego co wiem, tylko Hołownia. (Dobrą popełnił książkę “Boskie zwierzęta”). Pomaga jednak ludzkości w przetrwaniu, więc chyba na Twego faworyta się nie nadaje :thinking:

1 polubienie

Przynależność partyjna tego pana już na wstępie go dyskwalifikuje. A jego dotychczasowa, osobista działalność wcale mu nie pomaga :frowning:

1 polubienie

Podobają mi się w KK 2 rzeczy: nie ma nad sobą prezesa i nie ma parcia na konflikt. Jest dość ugodowy.
Mimo wszystko i tak będzie trzeba w 2 turze zagłosować na mniejsze zło czyli Rafała.

2 polubienia

Dla mnie jest spalony bo jest przekupny.

1 polubienie

A wg mnie jest bardzo charakterny. Obserwowałem go, gdy przewodniczył Komisji Trójstronnej. Wielki polityk i mąż stanu.

Noo tak Tygrysek

Właściwie takich konstruktywnych i koncyliacyjnych polityków trudno spotkać, choć prezydent Komorowski też miał podobne cechy.

Prezydent ma mieć jaja. Dlatego mamy tak jak mamy.

Niech będzie rozsądny, odpowiedzialny, wrażliwy, koncyliacyjny.