Czytanie ze "zdjęcia" twarzy.... dziś dokonalam amatorkiej trafnej analizy

Na forum jasnowidzów i wróżek jedna pani zamieściła swe zdjęcie i poprosiła o darmową analizę… pod kątem sytuacji miłosnej, zdrowia i co można z jej twarzy wyczytać…
Rozpisałam się na około 15 wersów. Po pół godzinie odezwała się jakaś pani i pod moją analizą napisała, że się z tym zgadza. Po czym zapytałam jej czy jest wróżką ? powiedziała że tak, zajmuje się magią… :smiley:
Otrzymałam kilka lajków od wróżek potwierdzających trafność mej analizy :smiley:

Dodałam jeden post dodatkowo, że ja widzę jeszcze u tej pani jakieś zaburzenie psychiczne :smiley: i się rozpisałam też… i też panie wróżki zalajkowały…że się też zgadzają…

Pani analizowana wyraziła bulwers ( emotką) a ja jej na to, że sama chciała aby jej wyczytać coś z twarzy … po czym napisała, że naśmiewamy się z niej, ( co nei było prawdą) że jesteśmy niemiłe i takie tam :smiley: Ostatecznie usunęła fotkę i wyszła z tej grupy:D

Wyślijcie mi fotkę do analizy :smiley:

3 polubienia

Nic z tego nie rozumiem, ale też się zgadzam, że opinia była trafna. :rofl:

Teraz kolejna szansa.

.nie zawiedź nas.

1 polubienie

Przypadek nieuleczalny

Ty to masz chyba dużo wolnego czasu

masz problem z tożsamością?

haha to moja pasja, pasji oddam życie…

A ty?

Mam wielokrotna osobowosc :joy:

1 polubienie

Nie ma czegoś takiego jak wielokrotna osobowość :joy:

jest mnoga - i nie powiesz, żem noga z psychologii

mnogą miał Ted Bundy?

1 polubienie

mam wielokrotna
sila plotki i legend miejskich jest nieograniczona
a seryjnosc? powtarzalnosc zachowan? seryjni zlapani mieli o jedna osobowosc za malo

Ja czytam se książki
nie słucham legend w tej materii.

Której osobowości im w takim razie brakło?

tej, ktora mysli racjonalnie
nie daj sie zlapac :slight_smile:

Intuicji mi nie brakuje, mam ten cholerny 6 zmysł, patrze i widzę :smiley:
dodać do tego moją podejrzliwość niemal paranoiczną…
ale raz mnie bardzo zawiodła… bardzo
choć miałam tyyyyyle podowiedźi, że aż nie mogę uwierzyć do dzisiaj, że dałam się omotać… ( ale żyję):stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ty weź se sama zrob zdjecie twarzy najlepiej jak masz zatwardzenie i siedzisz na kiblu i potem wywróż se swoją sytuację finansową

Wypchaj się,

Bo wlasnie tak bedzie wygladala twoja sytuacja finansowa jak sie zajmies, wrozeniem z twarzy zarobkowo

Wypchaj się ogórkiem i porównaj zdjęcie twarzy z awatarem twoim. Tak będziesz wyglądał - gdy przepowiem ci prawdę.

Nie wierze w prawdę

Ludzkosc jeszcze nie wypracowala narzedzi do wyrazenia prawdy

Za to narzedzi do oszukiwania cala mase