Czyżby po zwycięstwie PO w październiku, nadal szeregowy poseł miał rządzić Polska?

W sumie Schetyna nie wygląda na kogos kto miałby nawet duzo do powiedzenia w domu… Ale wątpię że nie będzie miał wpływu na premiera…
Słowa przyszłej Pani Premier:
“Mam ogromną tremę. (…) To była trudna decyzja dla nas wszystkich, bo my te wybory wygramy, bo musimy. Oczekują tego od nas Polacy. Dużo z nimi rozmawialiśmy. Wiemy czego chcą. Nie chcą polityków, którzy zajmują się sami sobą”
n
No nieźle czyli dobra zmiana po takich słowach musi być kontynuowana :rofl:

Zacznijmy od tego że PO nie wygra a shrek nie nadaje się na lidera.

3 polubienia

A ja bym chcial. Wiesz jakieś nowe atrakcje. Te przepychanki z Duda przez następne 5 lat… Trybunały dla kaczystow… Szubienice no wiesz o co mi chodzi.

Już tak było kiedy rządziło PO a santo subito Lech wszystko blokował.

1 polubienie

Wtedy byłem za mały. Chce jesCze raz :rofl: a pamjetasz co później spotkało Lecha. A duda też się naraził już putynowi… No no

Lechu zginał przez układ Putin-Tusk? Prosze cię. Nie zaczynaj herezji świra Macierewicza. Gdyby Lech leciał razem z Tuskiem to by żył. Ale on wolał się zapakować do konserwy razem z innymi i pod presją czasu, bez znajomości lotniska/ruskiego i z lekceważącym podejściem do wieży kontroli polecieć później.

3 polubienia

Dobra nie zaczynaj już tych swoich bajek. Bo to nie na temat… :rofl:

Nasz kochany Putyn to król świata. :heart_eyes:

Razem z Trumpem i Chinami.

Puknij się w dynię.

A ty w cymbal

Alez PO nie wygra!

@Devil @GumowyKrokodyl chcecie na ring?

1 polubienie

Małgorzata Kidawa Błońska to uosobienie kultury, klasy, kompetencji i kompromisu, czyli dokładnie tego czego brakuje decydentom PiS. Tam króluje buta, chamstwo, konfliktowosc i nieuctwo. Mam nadzieję że będzie wspaniałym premierem

4 polubienia

Moim skr9mnym zdaniem,wybory wygra PiS,moze nie miec wiekssosfi,ale od czego sa partie satelickie.
Natomiast wydaje mi sie,ze ba4dzo ciekawa bedzie sytuavja w naste0n6ch wyboravh,gdy ludzie beda mieli juz dosc i PiSu i PO, a reszta to przeciez ich satelity.

1 polubienie

@Leone_Marco
ja pamiętam wybory w których wiadome było na 100% iż powstanie POPiS…
no i politycy zrobili POPIS swych mozliwości…
trwa do dziś… :rofl:

3 polubienia

Na statym pytamy,za te nazwe,chcieli mnie zjesc))
Chyba jednak z daleka,lepiej widac))

na starym pytamy to za rozne rzeczy chcieli zjesc.

1 polubienie

To bylo sporo lat temu,chyba pierwsza kadencja PO.

ja tam dolaczylam w 2011 jako obserwator i 2012 sie zarejestrowalam.

1 polubienie