Da się to naprawić?

Od jakiegoś czasu,gdy jestem na “pytamy” w telefonie,nie widzę swojego loginu i powiadomień. Na tym to aż tak bardzo mi nie zależy:)) Mam większy problem. Mianowicie,gdy udzielam odpowiedź to widzę dosłownie pierwszych kilka wyrazów swojej wypowiedzi i dalej już nic nie widzę.Wczoraj jak w nocy odpowiadałam na jedno pytanie,oczywiście było tak samo i po wyświetleniu mojej odpowiedzi z przerażeniem zobaczyłam,że popełniłam masę błędów (już je poprawiłam :grinning:). Myslałam,że jak wejdę w korektę to wyświetli mnie się cała moja wypowiedź,niestety,tylko pierwsze słowa. Specjalnie się wylogowałam ostatnio i zalogowałam na nowo,myśląc,że to coś da,niestety,nie pomogło. Teraz piszę z laptopa i widzę,wszystko to co piszę:))

1 polubienie

A zobacz czy nie masz za bardzo powiekszonego obrazu w telefonie, bo wtedy czesc sie nie miesci na ekranie.

1 polubienie

No właśnie nie.

A to sprawdz jeszcze w profil/ustawienia/interfejs rozmiar czcionki

1 polubienie

@okonek no nie pomaga,teraz widzę,że nawet emotoikonkę nie wstawię,bo zwyczajnie na telefonie część funkcji mi siè mie wyświetla

Kuźwa jakie błędy mi wyskakują,jaki wstyd!!!

Jaki znowu wstyd. Moze jakas niezgodnosc systemu z forum - napisz do administratora, jesli wiesz jak sprawdzic to podaj wersje androida.
Ja od rana pisze z telefonu i problemu nie mam.

Ok,już mam. Odkryłam takie coś jak wersja mobilna i nacisnęłam to i wszystko jest jak powinno być😀.
Dzięki za chęci pomocy:))

1 polubienie

@okonek jak mam zamknąć pytanie? Napisz,proszę:))

Klikasz w swoj avek po prawej stronie na górze. Powinny sie wyswietlic powiadomienia czyli zakladka z dzwonkiem. Wczesniej na pasku masz ludzika z nickiem. Klikasz i tam masz funkcje wyloguj.

1 polubienie

Ale ja chcę zamknąć pytanie a nie wylogować się.

Zamknac pytanie moze moderator lub admin.
Czy uzytkownik to uczciwie mowiac nigdy nie sprawdzalam
Ktore pytanie chcesz zamknac?

No właśnie to pytanie,bo usterkę mam już naprawioną:))
To kogo mam o to poprosić?

Obecnie na dyzurce zostalam ja :slight_smile:
Dobra temat zamykam.

1 polubienie