Dałam za szybko chłopakowi i teraz żałuję

Poznałam go na jakiejś stronce ( albo jak kto woli witrynie) internetowej. Niebrzydki, niegłupi, chyba niebiedny. Okres intensywnej znajomości trwał pełne dwa tygodnie, niemal dzień w dzień od rana do wieczora poznawaliśmy kolejne obszary niezbadanych sfer własnych ‘zmysłów’, po czym wysiadłam z tego wagonika, tak bez powodu, a on… on nie przestaje teraz pisać do mnie. Zakochał się?

Chyba niepotrzebnie dałam mu zbyt szybko swój numer telefonu… :smiley: ale przyznam, że jeszcze nikt inny nie pisał mi tak uroczo esemesków :slight_smile: mam nawet lekkie poczucie winy… że się nie odzywam. Bo było tak miło na tej stronce internetowej.

Też tak macie, że bez wyraźnego powodu tracicie zainteresowanie kimś, bez chęci poznania kogoś realnie? Z czego to może wynikać?

1lajk

Humoreski nam tutaj opowiadasz a powiedz lepiej co (jak i ile razy) rzeczywiście mu dałaś a nie numer telefonu.:stuck_out_tongue_winking_eye:

2lajki

Nie śmiałabym o tym na forum wspominać, bo będą mi potem przypominać i przypominać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1lajk

Na stronie ( witrynie?) to nueee ale w realu raz. Jak tylko się odezwał nagle podobac przestał. Dopóki się tylko patrzył i usmiechał bylo ok. Przystojny był. Jedynie.

1lajk

Może zmień tryb życia?
Od rana do wieczora powiadzsz? Do rana do wieczora to SMOKI i ludzie pracują…

A co do niego? Małego Księcia nie czytałaś?
28644004

2lajki

Wtrąciłam to w nawiasie, z uwagi na skojarzenie z jakimś pytaniem które zostało zadane tu niedawno. To w sumie nieważne.

Skoro smoki od rana do wieczora pracują, to zapewne na starość sobie domek gdzieś wybudują. Nie wszyscy mają takie priorytety.

Poznałem realnie z netu kilka osób i nie zawiodłem się.

Nie potrafię w taki sposób zrywać znajomości.

1lajk

Z wami kobietami,juz tak jesy.
Jedna taka mi nie dala i tez do dzisiaj zaluje)))

3lajki

Uważaj. Jak najdzie ją ochota, to cię za te wszystkie lata taaak ‘wytarmocha’ :))) ze ojej…

2lajki

Pies i zona mnie pilnuja)))
A mojpies,to prawdziwa suka)))

1lajk

Dobrze że tylko telefon mu dałaś.

1lajk

Wiem. Ja też ( z uwagi na to pytanie) taki żart

1lajk

Chyba dałam mu też nadzieję…