Dalej zielone swiatlo dla panow

1 polubienie

Artykuł w telegraficznym skrócie:

“Co inni muszą w sobie zmienić, żebym ja się zmieniać nie musiała.”

2 polubienia

Faktem jest, że pewna ilość kobiet swym prowokacyjnym zachowaniem i ubiorem przekracza pewne granice. Ale z drugiej strony, mężczyźni oprócz genitalii powinni posługiwać się mózgiem. Tzn, najpierw mózgiem.

5 polubień

Nie strzelac ramiaczkami stanika.

Problem w tym że alkohol uczni zwierzę nawet z dobrze wychowanego i zazwyczaj kulturalnego mężczyzny. Wychodzi wtedy instynkt pierwotny. Zrzucamy maski i garnitury.
Kwestia głowy i tłumionych pragnień.

Zgadzam się. Nie należy wiktymizować ofiar i usprawiedliwiać oprawców. Bez względu na to, czy ofiarą jest kobieta czy mężczyzna. W normalnym świecie każdy ma prawo czuć się bezpiecznie i żyć tak jak chce, o ile nikomu nie robi krzywdy.

4 polubienia

Dokładnie. Zmienić się powinni ci, którzy robią innym krzywdę.

2 polubienia

Problem ma swoje źródło w tradycji i edukacji. Kobiety dopiero od niedawna mają prawo otwierać buzię, być niezależne. Chłop jako żywiciel, głowa rodziny i jedyna osoba pracująca jak chciał dupy to ją miał. Czasem siłą ale miał.
Mentalność moi drodzy.

Panie natomiast zaczęły się szmacić. Utraciły kobiecość oraz delikatność.

1 polubienie

To przestań nosić stanik… :wink:

1 polubienie

I to cala filozofia.
I moglo by byc tak pieknie.

2 polubienia

No wlasnie,ja nie nosze stanika,i tez nikt mi nie dsrzela ramiaczkami)))
Nawet gumka od majtek mi nikt nie srzeli)))

3 polubienia

No właśnie. Da się? Da się… :wink:

1 polubienie

Zawsze powtarzam,chciec,to moc)))

2 polubienia

Ale z lobietami tez roznie bywa.
Kiedys bylem z jedna pania.juz atmosfera horaca,fajerwerki zaczynaja strrlac,
Ona wola znie nie
To przestalem.a ona mnie chlas w pysk.Mowilam nie przestawaj)))
I badz tu mzdry )))

2 polubienia

A czemu by mieli oddawać kontrolę komuś, kto na nią nie zapracował? :wink:

Musze sie z Toba zgodzic!

Ale akurat JA to bym chciala zeby ktos mi strzelil…:slight_smile: Ale nikt nie chce!

1 polubienie

To daj im szansę, załóż stanik… :wink:

Stanik mam, swoje latka tez…:slight_smile: Gdyby ktos tak strzelil to chyba umarlabym ze smiechu!!!

No i tak to w końcu jest. Dajesz artykuł, przedstawiający strzelanie ze stanika jako naganną czynność, jednocześnie po chwili piszesz, że sama chcesz by ktoś Ci strzelił. Normalnie nadążyć nie można za zachciankami kobiet. :sweat_smile:

1 polubienie