Dalibyście głowę, że to nie byłoby mądre powierzyć mnie kierowanie

Polską i ludzkością, jako temu najwięcej ogarniającemu?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Człowieku ogarnij sie najpierw sam

4 polubienia

Nie jest mądrym powierzanie tak ważnych spraw komuś, kto do tej pory nie był w stanie wykazać się czymkolwiek pożytecznym i przypomina tylko starą płytę, kręcącą się na gramofonie, którego ktoś zapomniał wyłączyć.
Nie byłoby mądrym powierzyć to komuś, kto nie rozumie języka ojczystego i wielokrotnych przekazów społeczności, że mają tego jego pierniczenia kompletnie dość.
To byłoby ogromne szaleństwo.

6 polubień

Już pisałem. Oddanie władzy tobie to danie pod opiekę przedszkolaków pedofilowi.

4 polubienia

Nieraz tu wyjaśniałem, jak dużo już zmieniłem w Polsce i na Ziemi, przeciągając na stronę Soliidarności przed wyborami 4.06.1989, kilka milionów wahających się Polek i Polaków z dużych, państwowych zakładów pracy, co zmieniło Polskę i świat, potem w wyborach z 21.10.2007, odsuwając PiS od władzy.

1 polubienie

Byłoby to bardzo niemadre. Rzucasz wciąż kontrowersyjne pomysły mimo że nikt z Tobą na czele ich nie zweryfikowal. Na zwrócenie uwagi na błędy mówisz że to nie ważne że to się wszystko zrobi

5 polubień

Jeśli uważasz, że faktycznie to zrobiłeś, to… nie śmielibyśmy obciążać Cię znowu tak poważnym zajęciem. Czas, byś już wreszcie mógł odpocząć.

4 polubienia

Tyle żeś zrobił, a nas tu przekonać nie potrafisz. Dziwne no nie? I na takim portalu siedzisz, zamiast iść tam, gdzie cię posłuchają i zacząć wdrażać te pomysły o których piszesz … Winszuję logiki … I ty chcesz światu przewodzić …

3 polubienia

Tylko że bez mojego pokierowania, Polska i ludzkość sobie nie poradzą.

Ja tu się nie staram nikogo przekonać. To dla mnie pożyteczna rozrywka i przesłania dla decydentów. Jak dojrzeją, posłuchają mnie.

Trudno. Może będziemy mieli gorzej bez Twojego światłego przewodnictwa, ale chociaż będziemy mieli czyste sumienia, że wreszcie pozwoliliśmy Ci odpocząć od polityki i zająć się sprawami bardziej przyziemnymi. Masz niezły gust muzyczny. Może w tej dziedzinie bardziej sie spełnisz niż w polityce?

2 polubienia

Kolega zapmnial… w początkach swojej działalności spowodowal, ze stala sie swiatlosc co opisano w najpopularniejszej ksiedze swiata. :grin:

3 polubienia

Okonek… :joy: :joy: :joy:
Wystarczy, że my wszyscy o tym wiemy :rofl:

Dla ciebie to rozrywka a dla wielu to jak brzęczenie muchy …

3 polubienia

Muchy, w przeciwieństwie do ludzi, harmonijne są, podobnie jak pożytecznymi są moje rozrywki.

Muchy muchami, ale ludzie nie chcą twego przywództwa, bo nie rozumiesz po polsku.

2 polubienia

Ty nie jesteś ani całą Polską, ani ludzkością, co świadczy, że nie rozumiesz po polsku.

Ale nie mnie dotyczyło pytanie tylko ciebie, więc po co o mnie piszesz? Kto tu po polsku nie rozumie? :thinking:

1 polubienie

Człowieku, przecież Ty nie ogarniasz tego co Ci tu odpowiadamy i w kółko gadasz to samo, więc ewidentnie byłby to najgłupszy pomysł :upside_down_face:

4 polubienia

A co proponujesz?
Jaki masz plan?
Konkretnie!

2 polubienia