Damskie torebki

Tego nie wiem. Nie pytałam, sprawdzać śmiałości nie mam.

2 polubienia

Miłość czeka za rogiem :heart_eyes::kiss:

2 polubienia

A co będzie jak zlezę i sprawdzę, a tam trzech za rogiem stoi.
Jak poznam, że to właśnie ten? Przecież nie powiem każdemu, że gumka już zbyteczna :rofl:

2 polubienia

raczej milosc czyha za rogiem.

3 polubienia

Słuszna uwaga :wink:
Miłość jest przereklamowana.
Poza fizyczną :rofl:

1 polubienie

Tylko seks? A wsparcie emocjonalne? Poświęcenie?

2 polubienia

Moja waży na pewno mało. W torebce mam tylko portfel,długopis,pomadkę i jak trzeba to telefon. Czasem chusteczki higieniczne.

3 polubienia

A klucze?

1 polubienie

Zależy która.
Mam te leciutkie ,letnie i wieczorowe,mam takie na wyjście do sklepu i mam bardziej reprezentacyjne.
Ogólnie trochę tych torebek nazbierałam…

4 polubienia

Klucze od domu są używane raz na ruski rok, a klucze od auta no to wiadomo jak jadę autem i wysiadam z auta to klucze chowam do torebki,ale np jak jadę do pracy to klucze trzymam w przebieralni,bo torebka do pracy mi nie jest potrzebna,zostawiam ją w aucie.

2 polubienia

to masz uczciwe otoczenie, ze torebke w aucie mozesz zostawic.

3 polubienia

Myślisz, że te startowanie na przycisk gdy klucze są w kieszeni lub torebce, to wymyśliła kobieta? :rofl: :rofl:

2 polubienia

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

1 polubienie

A ja kiedyś czytałem, że jakiś facet dla żartu swojej kobiecie wsadził do torebki dwa duże kamienie. Zauważyła dopier po kilku dniach gdy zmieniała torebkę :rofl: :rofl: :rofl:
Myślicie, że prawda, czy legenda miejska?

3 polubienia

raczej legemda miejska. ja zauwazam jak nie wloze telefonu wychodzac, ze cos za lekko, a dopiero kamienie? chyba, zeby to byly brylanty w kolczykach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

3 polubienia

Jest i wsparcie i poświęcenie, i przyzwyczajenie, rutyna, tylko ta miłość jakby inna, a seks jednakowo smakuje :blush:
Oczywiście nie jest najważniejszy i obowiązkowy.

1 polubienie

Bzdura, nic więcej.
Takie żarty sobie z nas robicie i tworzycie legendy o zawartosci naszych torebek.
Te biedniejsze ( jak ja) mają około 10 torebek, lubimy je zmieniać i dopasować to karoserii, trzeba więc często przekładać ten niby balast :wink:

3 polubienia

Az policzyłam moje.
Po ostatniej czystce zostało 15 sztuk
Burżuj jestem?

3 polubienia

Bogatsza niż ja :wink:
Nie mam sentymentu do rzeczy i nie lubię zbieractwa, ale jedna z moich torebek liczy sobie 36 wiosenek. Dostałam ją od braci na 18 urodziny.
Kupując torebki kieruję się dużą ilością przegródek i kieszonek.
Zniosę tylko kontrolowany bałagan.

3 polubienia

Zawsze sa kosmetyczki jak nie ma przegródek

3 polubienia