Dawno mnie tu nie było

O Kennym był temat na Pytamy.O Barce też był.

3 polubienia

Ja nic z tego niestety nie pamiętam już :confused:

Pamiętam go. Często udzielał się w moich pytaniach w starym serwisie. Dyskutowaliśmy o najróżniejszych tematach. Z tego co zauważyłem kolejna strata wśród użytkowników… [*].

8 polubień

A wiesz moze co z Leone ?

1 polubienie

Nikt nic nie wie,ale większości wydaje się że niestety Leon nie żyje.

4 polubienia

Mialam przez jakis czas z nim kontakt na fb , ale w pewnym momencie nie odpisywal i tez postow nie bylo . Tez tak o tym pomyslalam … :disappointed:

4 polubienia

Bardzo lubiłam Oskara… To był pierwszy użytkownik z jakim rozmawiałam na pytamy.pl.

Z tego co pamiętam wpis był @księżniczki. Jak mnie pamięć nie myli niby był to wypadek ale chyba nie wykluczali że…
Nie wiem w końcu jaka była oficjalna, ostateczna wersja a nie chcę przekłamywać faktów. Myślę że prawdy i tak się nigdy nie dowiemy. Pozostało mi słuchać muzyki, którą po sobie zostawił niezależnie czy odszedł z własnej woli czy znalazł się w złym miejscu i w nieodpowiednim czasie.

3 polubienia

Kurdrgunda ( Adel) pisała ten post…:frowning:

1 polubienie

Tak,niby wypadek ale nie wykluczali zabójstwa.Ja czytałam o tym też w wiadomościach na wp bodajże.

1 polubienie

To może pisały obydwie. I były dwa posty.

Pamiętam go. Miał takiego niedźwiedzia w avatarze, Przykro.
[`]

5 polubień

Ja jeszcze żyję!

7 polubień

Nawet nie wiesz ile to sprawia mi radości :smiley: Tak trzymaj!

7 polubień

A Ty trzymaj sie tutaj jak najczesciej!

3 polubienia

Marka dobrze kojarzę, niestety z nim akurat nie miałem okazji pogadać, przynajmniej nie pamiętam takich rozmów.
Ogromna szkoda …
Mimo, że nie znałem, zrobiło mi się bardzo przykro.

8 polubień

Nie jestem pewna czy Mark to nie był Mar ze starego Pytamy.pl?
Pamiętacie Mara?

Adell publikowała parę lat temu post potem księżniczka specjalnie wróciła by to ogłosić w sensie że Kenny nie żyje to był chyba 2015 rok

3 polubienia

Chyba chodzi o mark3 miał avatar podobny do birbanta zdjęcie ryczącego niedźwiedzia

5 polubień

Możliwe. To ten sam Marek o którym tu mowa, że odszedł?

Nie wiem ale o ile wiem to były różne osoby a mark3 miał przez okres bytowania na portalu miał jeden nick i avatar raz skasował konto ale wrócił pod tym samym nickiem

2 polubienia