Dawno mnie tu nie było

Pamiętam marka.

Żałuję też, że nie ma u nas janka 57. No i ptakwodny gdzieś się zapodział.

@Blue13 Ciebie też tu brakowało. Zaglądaj tu jak najczęściej, to też jest Twoje miejsce.

5 polubień

Mark 3 to był chyba inny user niż Mar. Obu pamietam.

6 polubień

Dokładnie.

1 polubienie

Marka 3 świetnie pamiętam, ale nie kojarzę nicku Mar. Pewnie udzielał się przed moim pobytem na Pytamy.

2 polubienia

Janka 57 to nie było na pytamy od lat ostatni raz to gdzieś w 2014 roku na portalu był ptak wodny pojawiał się parę razy do roku a potem całkiem zniknął głównie gadał o PiSie i Kaczyńskim

3 polubienia

Ostatni wpis Ptaka wodnego jaki pamietam to bylo cos o przeniesieniu biznesu do Rosji? Moze odfrunal na Syberię?:wink:

2 polubienia

Pamiętam Mark3. Ale dawno.
Bardzo bolesne to że tak umierają osoby bliskie…

6 polubień

Witaj Benasku. Marek był wspaniałym człowiekiem :frowning: i jeszcze miał sporo przed sobą , wielka wielka szkoda :broken_heart:

6 polubień

Birbant dziękuję za miłe słowo :slightly_smiling_face:Może czasem będę zaglądać. Ciężko mi się połapać w tym nowym pytamy.

5 polubień

Dasz radę. Każdy Ci tu pomoże, tylko pytaj, jakby co. W sumie jest bardzo łatwa obsługa.

4 polubienia

Blue13, zawsze Cię wspominałem przejeżdżając obok Twojego miasta.

3 polubienia

A ja Ciebie , gdy byłam robić zęba w eurodencie :grin:

2 polubienia

Tak mowa o mark_3… :frowning: i tak mial awatar z niedzwiedziem …

3 polubienia

Dla mnie wszystko tu sie zlewa , takie mało czytelne .

2 polubienia

Możesz bez trudu przerobić sobie tło na czarne z białymi literami. Lepiej widać. Zresztą, można się przyzwyczaić.

2 polubienia

a jak można to zrobić? kurcze ludzie dużo starsi zobie tu lepiej radzą ode mnie :sweat_smile:

2 polubienia

Już koleżanka @okonek spieszy z pomocą, jak widzę.

2 polubienia

Tu niektore pytania maja i ponad 1000 wpisow. Czasem wyplywaja odswiezone po czasie, bo akurat komus sie cos skojarzy?
A trzymanie się tematu pytania? Najczesciej opcjonalne :wink:

2 polubienia

W prawym, górnym rogu jest między innymi taki owal z kółkiem w środku. Kliknij obok kółka i masz zmienione tło.

2 polubienia

chyba ślepa jestem … w prawym gornym jest moj awatar, a obok 3 poziome paski a tam cala lista róznosci…:sweat_smile:

2 polubienia