Dawno nie było takiego....

Dlugopis?
Zmylila mnie ta krzywizna

1 polubienie

Niestety nie.

Nie, nie trafiłeś. Trafiłeś na zasadzie takiej, że gdybym mówił o zachłannych złodziejach, to można byłoby powiązać to z PISem.

Trafiłem na zasadzie takiej że gdyby to był długopis… . O złodziejach to z kim innym… xd

Gdy to zobaczyłem, to zarechotałem ze śmiechu. Jest to… patyk (ewentualnie kij, stąd analogia do PIS - wyjaśnienie dla @GumowyKrokodyl) .
Za oceanem posunęłi się do tego, że wymyślili “bezpieczne” patyki do rzucania psu. Ceny nie sprawdzałem, bo patyk mogę sobie znaleźć w przyosiedlowym lesie. :rofl::rofl::rofl:

6 polubień

Wglada nawet apetycznie, ale jak znam psy to zwykly patyk bezpieczniejszy, bo jakby sie tego plastiku najadl to mogloby sie zle skonczyc.

1 polubienie

Najśmiweszniejsze w tym, że psy nie widzą czerwonego koloru :rofl::rofl::rofl:

Psy w ogole kolorow nie widza z tego co wiem. I ogolnie nie jest to u nich zmysl najwazniejszy. Moze to jakims zapachem nasaczane w trakcie produkcji, zeby pies nie mial klopotu znalezc?

1 polubienie

Uchwyt od gabki do mycia plecow!!! :joy:

1 polubienie

Myślę, że jeżeli to czymś pachnie, to raczej zwykłym naciąganiem klienta, czyli sprawa śmierdząca :rofl::rofl:

2 polubienia

No to moze kolorek po to, zeby wlascicielowi bylo latwo odszukac zabawke jak pies gadzet zignoruje?

2 polubienia

Psy nie widzą czerwonego, ale jak pies będzie leniwy, to właściciel łatwiej znajdzie w trawie ten “kosztowny” gadżety :wink:

4 polubienia

O tym samym też pomyslalam :rofl:

1 polubienie

Widzę :slight_smile: Ale napisałam zanim Twój wpis zobaczyłam :slight_smile:

2 polubienia