Debata prezydencka 2025

Federacja dla Rzeczpospolitej

Nie słyszałem o tym

Dawniej u Kukiza.
Na stronie sejmu pisze że on należy do koła Wolni republikanie

Bo do tego kandydata nie dociera, ze jest to przedsiewziecie prywatne, nie ma obowiazku wpuszczac byle kogo…
A tak serio uzywanie sformulowania “organizatorzy” w stosunku do telewizji, ktore otrzymaply prawo do transmisji jest naduzyciem. TvP tam się łapie “na krzywego ryja”?
Byloby uczciwie podac kto za ten cyrk płaci. I ile?
A organizator ma prawo towar sprzedac komu i jak chce. Wiec niech ci, ktorzy sie nie zalapali nie robia z siebie ofiar.

Chyba jest Braun

No tak, jednak Jakubiaka wpuscili.
Mam nadzieję, ze prowadzacy bedzie sprawniejszy w okielznaniu tej trzody od prowadzacych obrady sejmu? Jest szansa, Kaczynskiego na sali nie ma :smile:

Zaczęło się

Brauna nie ma

Jest Stanowski :grin:

Kurtyma w górę, uzbierali 8 sztuk ?

Tak

Maciaka nie znam

Ja też nie znam Maciaka

Taki plankton. Ruch dobrobytu czy jaks tak?

Dudy tez nikt nie znał… madry Polak po szkodzie?

Pierwsze słyszę. Stracony głos

Czort wie, moze innym uszczknąć.
Nie ma glosow straconych. Są tylko nieoddane.

Też prawda

5 polubień