Debata prezydencka 2025

Ze Stanowskim śmiesznie jakoś nie jest. Mówi merytorycznie

Ja to sie zasranawiam ile ci kandydaci jeszcze bzdur naplotą? Na razie Jakubiak i Nawrocki ida leb w leb…
Senyszyn to mila pani, ale jakby juz chrypki dostała?

Słuszne podejście do tej debaty.

NIE EDYTUJ

No i raz literówka warta litrówki :rofl::rofl::rofl:

Trochę głupie pytania z tej polityki zagranicznej. Lepsze były w kwestii bezpieczeństwa

Whoa Już się ciekawiej zaczyna

Zdaniem Hołownii w Europie mamy 12 typów czołgów…

Pieprza jak nawiedzeni.
Nawrocki z ta teczowa flagą?
Walnal jak wystras,ony strus o beton.

Nawrocki stara się nadgonić Trzaskowskiego ale średnio mu wychodzi

Mnie się podoba konkretny Hołownia

Mnie też. Wszyscy się już rozgrzali

Ty @Devil chcesz koniecznie, zebym ja miala koszmary senne thinking

O jakim szacunku mowa? …w tej rewii gwiazd…?

Ale Holownia zalatwil Nawrockiego z tymi nazwiskami prezydentow :rofl::rofl::rofl:

Metzena nie ma, bo tam pewnie trudno uciekac na hulajnodze w tym tlumie gawiedzi…

Nie ma, bo ma nadzieje, ze gdzie osmiu sie bije tam dziewiaty korzysta.

Hołownia stwierdził słusznie zresztą że Mentzen stchurzył w konfrontacji z nim i innymi

Mnie tam dziwi że Max Kolonko nie kandyduje na prezydenta. A coś tam działał swego czasu w tej kwestii

W cyrku nie bedzie bral udzialu…po cyrku sie trudno jezdzi na hulajnodze :joy:

Moze jest odporniejszy na szkolenie? Bo Nawrocki wytresowany.

Pewnie coś w tym jest. Teraz to Nawrocki raczej pokona Mentzena w wejściu do drugiej tury