Denerwuje sie

Czy ktos z Was ma telefoniczny kontakt z Leonkiem? Dwukrotnie do niego pisalam ale nie reaguje. Na FB tez niczego nie wstawia… A ja sie martwie co sie dzieje…

4 polubienia

Też już o nim myślałem. Niestety, kontaktu nie mam. O @Bocca-Lupo również się martwię.

2 polubienia

Wlasnie, cos Bocca nam zaginela… Moze rybcia bedzie wiedziala…

2 polubienia

Ja też zastanawiam się, gdzie jest @Bocca-Lupo. Dawno już nie zagląda.

2 polubienia

:sob::sob::sob:

Oboje mają kłopoty ze zdrowiem, ale myślę że nic się nie stało. Leon znikał wielokrotnie, Bocca też

3 polubienia

Kurcze wy to jesteście…
Ja nie zauważam taki zmian. Wiadomo że każdy ma przestoje z różnych powodów. Tylko na mnie możecie zawsze liczyć :stuck_out_tongue:

4 polubienia

I na mnie… :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Ty też no-life? :wink:

Tak :roll_eyes:

1 polubienie

Bocca na urlopie.
A u Leonka trzesienie ziemi było, moze ma klopoty z łącznością?
Ofiar smiertelnych nie bylo, duzych strat materialnych tez nie, ale z netem moga byc klopoty.

5 polubień

A, widzisz, rybcia, to moze byc to!!!

Miałam mały urlop…czytaj remont :wink:

7 polubień

Uff, ale juz PO wszystkim?

1 polubienie

Co Ty, to dopiero preludium :wink::joy:

1 polubienie

Szczerze wspolczuje… :sob:

1 polubienie

Jestem na etapie pozbywania się wszystkiego co zbędne i nie mogę się nadziwić ile człowiek jest w stanie gromadzić zupełnie niepotrzebnych rzeczy :wink::joy:

3 polubienia

Ja zrobilam porzadek w JEDNEJ szufladzie. Mialam do wyrzucenia worek niepotrzebnych papierow!

1 polubienie

Tez mam ten etap. Co do niektorych z zakamarkow wydobytach rzeczy to nawet nie wiedzialam ze cos takiego mam

2 polubienia

Z szafy w przedpokoju (duża) wyrzuciłam do kontenera cztery worki 160 litrowe rzeczy!!!
Byłam w szoku ile tego było, zawsze mówiłam to zostawię bo się przyda, a potem palca wetknąć nie można.
Wersalkę wstawiłam na OLX za darmo, to poszła jak ciepłe bułki.
To samo z narożnikiem w dwa dni go nie było.

1 polubienie