Diabeł gratuluje

https://www.onet.pl/muzyka/jest-super-polska-zwycieza-w-17-konkursie-piosenki-eurowizji-dla-dzieci-relacja/el0z9pp,ddf42670
Diabeł miłuje ładne niewiasty. Te młodsze też. :smiling_imp:

2 polubienia

Ona ma 12 lat? Z twarzy mogła by mieć i 32… :rofl:

4 polubienia

Taka teraz jest młodzież. Dlatego kusi kapłanów i nie tylko XD
Jedzą dużo serków na sztucznych składnikach.

1 polubienie

No ale bez przesady… Ja mam w sumie na odwrót chociaż nie z taką różnica, a wszystko zależy od tego jak uloze włosy… Ciekawe no :rofl:

Ty na pewno wyglądasz na 10 lat.

Mogę wyglądać na 25 a mogę na 15… Byłbym dobry do filmów… xd

Do serialu Ojciec Mateusz.

Tam sama zgredy grajo…

A ty niby taki genialny?

To ty okreslasz genialnosc przez wiek, nie ja… Chyba że zgred to coś innego znaczy?

a co Ty jakieś cyganki nieczyste rasowo reklamujesz? może jeszcze arabkę zareklamujesz? to niepisowskie działanie… :wink:

2 polubienia

To sie chyba powinno inaczej jakos nazywac…

Z pochodzenia Cyganka, one rozwijaja sie pod wzgledem fizycznym szybko. A makijaz też swoje robi.

2 polubienia

“Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”…

3 polubienia

No co ty! Wsztstko ok. Nawet sam prezes ( ten od TVP nie ten główny) miał przeczucie ze panna ma talent i ją wspierał.

Sorry a ja kij w mrowisko.
Mi się w ogole nie podoba robienie z dzieci “starych maleńkich” i to całe eurowizyjne targowisko próżnosci.

7 polubień

Jestem tego samego zdania.

3 polubienia

Ta wygląda na prawdziwa. Choc juz od dosc dawna osiadla w Polsce to urodzona w Niemczech, pierwsze lata w Anglii, a nazwisko wegierskie.:rofl:
Ja to sie ciesze, ze wygrała pomimo okropnej scenografii i ubranka po duzo starszym bracie :sweat_smile:

2 polubienia

Podoba czy nie, ale pozwolenie dzieciom na bycie dziecmi a nie malutkimi doroslymi to nowy pomysl.
Tu jescze nie jest tak zle, ale amerkanskie konkursy miss przedszkolaka? Bo nie wiem czy niemowleta też czegos nie maja?

3 polubienia

Dla mnie to bardzo smutne…

2 polubienia