Dla spostrzegawczych?

To tak jak ja…Zbieram co moge z mediów…Kurwizja jest dokladnym przeciwienstwem BBC.Odbija tylko to co ma sie podobac…Resztą gardzi.Ci ludzie ktorzy w ramach tej dyktatury,podpisuja cokolwiek jako tvp,powinni byc,wg.odpowiedzialnosci za statuty,sądzeni!
Nie bawmy sie w cudze oslabienia.Hiszpanie tez nie mają 100% a jednak gralismy do ostatniej bramki…
Widac ze to jest ZESPÓŁ i ze mu sie chce.Nic nie wskazuje na to ze “sedziowie” lub"śnieg w hali",jak w trakcie Izwiestii,nadawal kiedys Rzeszot…
Dajmy im skrzydla rozwijac…Wielka niespodzianka dla mnie! :relaxed:

1 polubienie

Spostrzegawczość dotyczyla 3-4 pytan natomiast zgadzam sie calkowicie z tym pieprzonym"przeładowywaniem".To trwa dwa razy dluzej niz normalny quiz!

1 polubienie

Jest prawie 7 rano a ja wciaz jestem w szoku.Jak wtedy gdy Malysz w Willingen skakal 152-4 metry :innocent:
A nawet bardziej bo szczypiorniak leżał na łopatkach w ostatnich latach.Bylo mi wstyd wchodzic na te strony…
A teraz…Jakieś obce nazwiska…Poza jednym z bramkarzy,nie znam nikogo :innocent:
Sporty druzynowe to zawsze prestiż.Tym bardziej w naszej czesci Europy gdzie scheda po “komandzie”,wciąż jest żywa :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Obejrzałem jeszcze raz mecz na yt. Nie jest to jeszcze drużyna Wenty, bo to była ścisła czołówka światowa. Ale, jak nic się nie stanie, to te “gołowąsy” będą taką drużyną. Już teraz należy uczyć się ich nazwisk. Nakazuje to m.in dotychczasowa statystyka. Zobacz, inauguracja, wygrana z Tunezją, następnie prawie remis z Hiszpanią i gryzienie parkietu, a wczoraj rozjechanie też czołowej drużyny świata. Brazylia zremisowała z Hiszpanią, a z nami boleśnie przegrała. Widać, że to nie jest jednorazowy błysk ze strony naszej ekipy.

Mam inne obawy. Chodzi mi o władze ręcznej, Przy ekipie władz siatkarzy, są, jak furmanka do BMW. Reszty pisać nie muszę.

Chłopaki liznęli sukces i widać, że im zasmakował. A, że apetyt rośnie w miarę jedzenia…

Jutro Urugwaj na rozkładzie. I to jest dobre przetarcie po trzech ciężkich meczach przed Węgrami i Niemcami.

1 polubienie

Tak.I dziewczyny boleśnie sie o tym przekonaly…
A ta Tunezja,o ktorej jakis ekspert napisal ze juz"nigdy nie zagra lepiej",to dobra ekipa!Lepsza od polowy Europy.I bagatelizowac wyniku juz nie wypada.Wrecz nie wolno!
Balem sie tego meczu z Brazylią.Balem sie starych demonów czyli przestojów…
I w tej chwili nie ma dla mnie nic ciekawszego jak konfrontacja z Niemcami.Ostatni raz widzialem ich 10 miesiecy temu wwe wloskiej tv…I jesli ten mecz wygramy…
Ale dajmy spokój.Poczekajmy :joy:

1 polubienie

Pożyjemy, zobaczymy.

1 polubienie

12/15.

2 polubienia

Mam!Costacurta!!!