Dla takiej kobity to ja bym se porównał

Niektórych reklam w tv sie nie przełącza :heart::smiling_face_with_three_hearts::stuck_out_tongue::heart_eyes:

Zacznij więc oglądać

images

1 polubienie

Brzydale.

1 polubienie

Ale tam gra Twoja Ania z reklamy :rofl:

Aaaa to co innego :stuck_out_tongue:
W reklamie jest ładniejsza.

1 polubienie

przestan marzyc
wez sie za robote

1 polubienie

Myślisz, że po ci to wkleiłam?
Ten program jest powtarzany codziennie, kilka odcinków. Ania tam doszła jako ostatnia, więc nie wiem, czy teraz emitują odcinki z nią.
Wiem, bo stary lubi to oglądać. Chyba z sentymentu do
07 zgłoś się.

1 polubienie

Dla niej ogląda.

1 polubienie

Nie. Nigdy nie powiedział: ale dup…
A mówi tak, jeśli kobieta go kręci. Zaraz poszukam na widok której się ślini :rofl:
Oprócz mnie, ma się rozumieć :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Proszę @Devil , to ona, gra w
Detektywi

I taka ciekawostka. On nie cierpi rudych włosów u kobiet.

2 polubienia

Niezła

1 polubienie

Mnie ona nie kręci, zdecydowanie wolę facetów :wink:

2 polubienia

Moj styl i moj typ.Dalej nie mam pojecia kto to taki ale na tym zdjeciu,cudowna!

2 polubienia

Bo ta kobieta, ma to "coś"w sobie. Gra w serialu Detektywi, nie wiem czy to aktorka z łapanki, czy inne takie.

1 polubienie

Dalej nic mi to nie mowi ale od lat,trzymam sie z daleka od tv w Polsce.Trudno mi sie wypowiadac ale to zdjecie pokazuje typ dziewczyny za ktorym pol zycia sie uganiałem.Nawet raz,chyba w okolicach 1994-5,dostalem od niej kosza :upside_down_face:O ile mnie pamiec nie myli,Monika…
Te same wlosy miala inna dziewczyna ktora juz nie zyje…I jeszcze inna ktora jest gdzies w Londynie,jak mi mignelo na fejsie…
Piekno nie jedno ma imie ale musze przyznac ze ta fotka mnie zawojowała!

1 polubienie

Starałam się wybrać najładniejsze.
My tu o kobietach, a kolega @Devil mnie informuje, że mieszkam w czerwonej strefie, od soboty znowu rygor wprowadzają…

1 polubienie

Wole o pieknych dziewczynach.Ktore wlasnie kolega zdaje sie,przywołał…
Na Śląsku wszystko jest mozliwe.Jedna z nielicznych oczywistosci w dobie zarazy.Tam gdzie ludzkie zageszczenie przekracza normy,tam i zaraza ma pole do popisu.
Wrzesien bedzie prawdopodobnie dramatyczny.500 wrocą z wakacji i gangrena bedzie wszedzie,zacierajac wszelkie granice.

3 polubienia

Będzie szum, nawet nas prezydent miasta uznał wiele zakazów za nielogiczne.
Mam tego serdecznie dość! Gdybym od znajomych, rodziny usłyszała: ten czy inny jest w ciężkim stanie, wirus daje się we znaki, może miałabym inne podejście. Ale nie. Tylko słyszę wynik pozytywny i siedzimy w domu.
Zero oznak jakiejkolwiek choroby, osłabienia.

2 polubienia

Od kilku miesiecy nic sie nie zmienia.Manipulacja?Bo z pewnoscia nie mowi sie wszystkiego.
Siedze w kraju ktory kazdego dnia nam zazdrosci a my narzekamy…Bardziej meczy mnie ten zgiełk informacyjny niz jakies obawy.
Z drugiej strony…Punkt widzenia moze sie radykalnie zmienic gdy okaże sie ze cie dopadło…

2 polubienia

Mogło wiele razy. Syn był w Polsce 3 razy, nie przechodzi żadnej kwarantanny ani w kraju, ani w Niemczech, odwiedza nas.
Szkoda nerwów. Kończę temat tego covida.

1 polubienie