Dla Was to też najbardziej ogłupiona i zniewolona nacja,

prócz wiadomonacyjnej?

Czyli albo szczepienie albo mozna sobie wykupic wolnosc ? 3.5 tys? Pewnie nie jeden skusi sie na rozwiązanie pieniężne XD

1 polubienie

To slabo znasz Grekow i w ogole mentalnosc srodziemnomorską. Nic im tak do rozumu nie przemawia jak utrata chocby przydlowiowego grosika :joy_cat:

1 polubienie

Aha doczytalem teraz, ze kara moze byc nalozona nawet 4 razy… To mnie by nie bylo stac…

2 polubienia

Ciesz sie Harmonik, ze nie mieszkasz na tym zgnilym zachodzie, a w naszej kochanej Prawej i sprawiedliwej szanujacej wolnosci jednostki.

W ogóle mi się ten nieharmonijny, patologiczny, ludzki świat bardzo nie podoba, ale rozumiem, że to taka gra, szkoła, służące odchamieniu i docenieniu harmonii, harmonijności, jakie panują w DSHN-ie.

1 polubienie

Celowo sie zarazila, zeby nie musiec się szczepić.

Ciekawe kiedy to zrobi Edzia Gorniak?
Kolejna do nagrody Darwina?
Bo ją się przyznaje posmiertnie

1 polubienie

Jak byłbym taką sprzedajną, obrzydliwą modką wiadomonacyjną, to wolałbym się utopić.

Skąd wiesz, że @okonek jest wiadomonacyjna?:rofl:

Wysługuje się wiadomonacyjnym, jakby do nich przynależała.

W sumie ja tez specjalnie oporu nie robie… :pensive:

Ona usuwa większość moich uświadamiających tematów i postów, bardzo szkodząc użytkownikom neta.

Ogłupiony jest ten, co się nie szczepi. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia przeciwko szczepieniu się na COVID19.

1 polubienie

Jakby nie patrzec wiele chorób stosujac szczepionki wyeliminowano, a przynajmniej ograniczono ich wystepowanie.
Jedno dobre, ze wiele spisiałych i zmoheryzowanych starszych ludzi jednak pamiętało czasy, kiedy szczepienie było czesto przywilejem i nie dało się zwariować. Gatunek Płaskoziemiec antyszczepionkowy to na ogol mlodsze egzemplarze.:thinking::wink:

1 polubienie

Harmonik, ale jest pewna liczba osób, którą te “mądrości” antyszczepów zmotywowały dodatkowo do zaszczepienia się. Ten ich obłęd i tupet podziałał :smiley:

1 polubienie