Dla wszystkich popierających homosiow i LGBT :)

Już dziś pisałem, że dość zabawne jest krzyczeć, że homoseksualiści nie powinni mieć prawa do wychowywania dzieci. Oni mają często własne dzieci :slight_smile:

1 polubienie

Wlasciwie to nie wiadomo do jakiej kategorii zaliczyc transseksualistow, ale taka sktualnie pani, Grodzka, ma syna. Zobionego jak jeszcze byla panem.

Samo sformulowanie tematu ma wydzwiek nienawistny.

1 polubienie

obraz

3 polubienia

Pije mleoo od prweie 60lat.
Moj syn,nie przepada aa nim,wcale mnie to nie obrusza.
Jego sprawa.
A co dopieto,ktos kogo nie znam,juz wcale mnie mie obchodzi.co pije,mose pic nawet benzyne,nie moj interes.
Dlaczego ludzie lubia sie tak wpiepszac w zycie innych?

Dlaczego ludzie tak się obnażają? Wałęsa z Matką Boską w klapie, geje na manifestacjach. Co kogo obchodzi w co (albo czy) wierzę, jakie mam preferencje seksualne, jaką (albo czy) operację plastyczną zrobiłam? Wszystko na sprzedaż!

4 polubienia

Widocznie każdego interesuje co i z kim reszta robi na golasa w nocy :wink: Najśmieszniejsze że te dewiacje seksualne mają ponoć wpływać na naszą cywilizację, dzieje ludzkości, haha.
Ludzie robili i beda robić co chcą ze sobą i tak własnie ma być.

3 polubienia

Do tego dodam takie rozumowanie:

Pedofila powinno się kastrować bo tego się nie leczy…

ci sami ludzie: Homoseksualizm. to się powinno leczyć… i są jacyś tam księża co to leczą :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Takie pitu, pitu.
Póki co leczy się brak popędu, brak życia seksualnego, impotencje… i są jacyś tam księża którzy się kwalifikują.

1 polubienie

Czytam, czytam i czytam i tak się zastanawiam czy ten portalik nie powinien mieć na wszelki przypadek kolorów tęczy w swoim logo… :rofl:

1 polubienie