Dla wszystkich popierających homosiow i LGBT :)

3 polubienia

To jest sensowne.
Ani ich popieram,ani dyskryminuje.
Nie przeszkadzaja ki,fokad,nie domagaja sie uwieobienia,specjalnego traktowania.
Niech sobie zyja spokojnie,we wlasnym gronie.bez ponizania ich i bez wynoszenia na ,oltarze’’

1 polubienie

Jak na razie, to na tym forum więcej się “drą” ci, co są przeciwko LGBT niż ich zwolennicy.
Nie zauważyłem tutaj by jakiś homo pluł jadem na pozostałych, za to odwrotną sytuację widzę każdego dnia.

7 polubień

Widzisz to, co chcesz widzieć i tyle :wink:

1 polubienie

I zgadzam sie z Toba.
Co mnie moze obchodzic,czy sasiad bzyka kolege,zone,czy koze,
Jego sprawa,dokad mnie nie chce bzyknac.

2 polubienia

Ja toleruje ich istnienie. Dałbym im prawo do małżeństw, dziedziczenia i info o stanie zdrowia partnera ale nic poza tym. Publicznego pajacówania też nie lubię ale bardziej nie lubię bicia ludzi.

Bez publicznego pajacowania to np. kobiety do tej pory nie miałyby prawa głosu. Bez publicznego pajacowania pracowałbyś 6 dni w tygodniu po 12 godzin. Przykłady tego “publicznego pajacowania” jak to nazwałeś można mnożyć.

5 polubień

Pisze tak by nie być aż takim lewakiem :wink:

1 polubienie

Nie podlizuj się :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Glosujmy na lewicę

Prawdę mówiąc, demonstracje, nawet niektóre krwawe, to one nie miały większego wpływu na złagodzenie drapieżnego kapitalizmu, do którego chce wrócić niejaki Korwin - Mikke. Ten stary kapitalizm zaczął rżnąć gałąź, na której siedział. Zresztą urżnął ze dwa razy. ale mniejsza o większość.
Co do praw kobiet, podobnie. Politycy zaczęli się orientować, że im więcej głosów, tym lepiej.

4 polubienia

To może powinniśmy zabronić zgromadzeń, marszy i demonstracji? :wink:

1 polubienie

Nie. Też są potrzebne.

1 polubienie

Kwestia w jakiej formie, a w Hiszpanii na roznego rodzaju imprezach czy koncertach z tecza w tle cakiem niezle zarabiaja

I odwrotnie, jeśli nie tolerujesz laktozy, po prostu nie pijesz mleka, nie jesz przetworów mlecznych, patrzysz, czy nie ma nabiału wysoko w składzie. A nie rozlewasz kartony z mlekiem wszędzie dookoła, demolujesz dział mleczny w sklepie, krzyczysz, “je.ać nabiał” i urządzasz marsze przeciwko legalności mleka.

3 polubienia

Ciekawe gdzie… To zwolennicy(fanatycy, lgbt to i ja toleruje) lgbt nonstop pluja na kogoś kto nie popiera nawet nie homo tylko samych marszow (nie) równości XD

Czy Ty będziesz zawsze cytował radio ma-ryja i propagandę czy umiesz podać przykłady na swoje tezy?

3 polubienia

Jakie radio Maryja i gdzie? Piszę o forum pytamy przeciez

Nie popieram i nie będę. Dla mnie to wynaturzenia, dewiacje, głupota, zezwierzęcenie.

1 polubienie

Nie przepadam za mlekiem i jakoś kupuje je reszcie rodziny. Ba! Nawer dziś wtargalam do domu 5l na zapas.
I jakoś nie chodzę i nie wrzeszczę, że nie jestem fanką mleka. Nie rzucam w zwolennikow tego napoju rozancem w imię Boga

1 polubienie