Dlaczego dzwoniąc do urzędów.... pobiera mi kasę?

bez sensu ! czekam na połączenie minutę, dwie a w trakcie od pierwszej sekundy pobiera mi opłatę już… złodzieje… ruszyć dupska się nie chce od razu…

2 polubienia

Ukryty sposob zarobkowania i jeszcze pewnie typu infolinie bardziej zarloczne od szaranczy?
Nie wiem kto do tego dopuscil, ze telefony do urzedow panstwowych sa w ogole platne? Przynajmniej te podstawowe informacyjne?

1 polubienie

Czas oczekiwania jest bezpłatny tylko u naszych operatorów ?

Taka ciekawostka.
Przez pandemię wiele spraw urzędowych załatwialiśmy telefonicznie. Dzwoniąc do UM, wklepywałam konkretny numer danego działu, przez co omijałam połączenie przez centralę.

1 polubienie

Dzwoniąc z telefonu tradycyjnego centrala liczy czas od momentu zgłoszenia się abonenta. Za tę tyradę jaką musimy wysłuchać, autoreklamy w niej zawarte i do niczego niepotrzebne informacje na temat danych osobowych - płacimy tak jak za sam czas oczekiwania na połączenie.
W łączności komórkowej zwykle mamy nieograniczony czas rozmów ale na wysłuchanie tych bzdur tracimy mnóstwo czasu i to dla mnie jest niezwykle irytujące.
Innym problemem jest to iż często w instytucjach do obsługi klientów telefonicznych nie przykłada się większej wagi, jest mało obsługi, a często takie osoby obarczone są jeszcze innymi obowiązkami (np. w przychodniach lekarskich obsługa pacjenta na żywo i przez telefon).

1 polubienie