Dlaczego FIFA, UEFA i PZPN, nie wprowadzają w życie mojej propozycji

Mam lepszy pomysł. Aby uniknąc remisów, gry na czas, fauli, proponuję zrobić w piłce podobnie jak w skokach narciarskich: do liczby zdobytych bramek doliczać punkty za styl gry i w ten sposób ustalać końcowy wynik meczu.

Najlepiej to zlikwidować wszystkie mecze przecież one są nieharmonijne! Czy którekolwiek ze zwierząt DSHNu gra w coś takiego jak piłka nożna i zastanawia się nad zmianą zasad?

5 polubień

Nie uważam tego za lepszy pomysł, czy w ogóle za udany.

A dlaczego nie wyróżnisz odpowiedz @Sheev powyżej? Przecież to najlepsza odpowiedź!

Widziales, by zwierzeta organizowaly mecze i graly ze soba w pilke?

Nie zostaniesz przewodnikiem ludzkosci, bo twoje pomysly sa wzajemnie sprzeczne.

2 polubienia

Nie rozumiem kompletnie co takie rozwiązanie mialoby dac XD (nie licząc niby uatrakcyjnienia)

2 polubienia

Znacznie większe urozmaicenie rozgrywek, Za jednym wyjazdem dwa mecze, poza tym większe szanse, bo jeśli drużyna przegrałaby jedną połówkę, w drugiej mogłoby pójść jej lepiej. No i mecze byłyby ciekawsze, bo z jednego podwójnego meczu, można by uzyskać 6 pkt, a nie tylko 3.

1 polubienie

Na normalnych boiskach też się tak dzieje, że przegrywająca w I połowie drużyna w drugiej wygrywa mecz. Więc ten argument odpada.
A pozostałych nie chcę nawet komentować… tak są durne.

1 polubienie

Gdybyś potrafił myśleć, to zorientowałbyś się, że teraz po przegraniu obecnej połówki i całego meczu, drużyna ma zerowy dorobek, podczas gdy po wprowadzeniu mojego systemu, drużyna wygrywając połówkę, zyskuje 3 pkt, przy zremisowaniu połówki uzyskuje 1 pkt. mimo że w bilansie całego spotkania strzeliłaby mniej goli. A drużyna wygrywająca 2 połówki, mogłaby uzyskać 6 pkt, mimo zdobycia tylko 2 bramek (po 1 za każdą polówkę) Załapujesz, jaki durny jesteś?

harmonik, nie wyzywaj ludzi jacy to są oni durni, bo znów się nie załapiesz na kwalifikacje na przewodników ludzkości na rok 2023. Wiesz przecież, że przez takie słownictwo Naczelna Rada odrzuciła Twój wniosek na 2022 i ta posada przeszła Ci koło nosa …
Zważaj więc na słowa …
Poza tym od birbanta mógłbyś się sporo nauczyć i radzę Ci napisz do niego by dał Ci jakies korepetycje. Mogą Ci się przydać …

1 polubienie

Nie zauważyłeś, że on te moje mądre, sensowne propozycje, nazwał durnymi?

Twoje propozycje miał prawo tak nazwać. Zauważ, że Ciebie nie obraził. Ustosunkował się do Twoich propozycji a nie do Ciebie.
Ty zaś napisałeś o nim durny czyli określiłeś JEGO.

Dostrzeż tą różnicę. Dziękować nie musisz …

1 polubienie

Autora durnych propozycji logicznie nie trudno jest uznać za durnego. Powinien mnie przeprosić, bo kompletnie nie ma racji. Jestem tu najczęściej obrażany. Lekko się odgryzając, staram się zniechęcać użytkowników do obrażania mnie.

Wyraziłem swą opinię da temat tych propozycji, bo one według mnie takie są, jak to wyraziłem. Wyraziłbym je niezależnie od tego, kto by je wymyślił.

2 polubienia

Obraziłeś nie tylko mnie, ale i Użytkowników je popierających. A że przy okazji siebie, to miałeś prawo.

A kto z użytkowników je poparł?

Od razu Ciekawie, Nunu, Daniel_86

Wiesz, ja często popieram te twoje wizje nowego porządku świata, jednak pilke nożną lepiej zostaw w spokoju :rofl:

2 polubienia

Tą propozycją chciałem pokazać, jaki duży potencjał może tkwić w każdym z nas.

Oni zakpili z ciebie, co łatwo było dostrzec.