Dlaczego harmonik jest taki?


Co to za przypadłość?

Mix róznych przypadłości. Głównie urojenia wynalazcze, plus misja zbawienia świata, połączona z manią wielkości.

5 polubień

A nie schizofrenia?

Nie jestem psychiatrą, ale chyba nie

Harmonik jaki jest - kazdy widzi
I nalezy sie do niego zwracac: Wasza Harmonicznosc albo Wasza Harmonijnosc

3 polubienia

A tak na serio to dobrze ze tu jest.
I dobrze ze nie ma CL

1 polubienie

Ale namiarów na dilera to nie da.

4 polubienia

Dla takich osób jak harmonik powstały fora internetowe! Pytamy bez harmonika można by zamknąć i wysadzić w powietrze. :rofl:

1 polubienie

Obóz marksistowski był potężny, a ja wiedziałem, że szybko upadnie, bo jego ekonomiści nie rozumieli nieistnienia zysku w ekonomii, drukując puste, inflacyjne pieniądze, rozkładające ich gospodarkę na amen i niweczące ciężką pracę społeczeństwa, a nawet pomogłem mu w tym upadku istotnie. Jest oczywiste, że wkrótce upadnie ludzka cywilizacja, bo Ziemia urodzi swój Drugi Księżyc, o czym nie mają pojęcia wszyscy naukowcy razem wzięci.

2 polubienia

Czy można tu zadawać o kimś pytania? W dodatku z sugerowaniem czegoś przez zdjcie :face_with_raised_eyebrow:

3 polubienia

Właśnie. Zgłośmy to do prokuratury… Znaczy moderacji xd

Dystans?

Dystans nie każdy ma. A też nie każdy sobie życzy by o nim w taki sposób dyskutować.

Dystans. To coś czego tutaj brakuje większości ale ta większość nie widzi nic złego w działaniu w drugą stronę… (akurat nie pisze o tobie)

Moderacja zdecyduje. Nie obrażę się.

Tak, niech tak będzie. Zgłosiłam to na wszelki wypadek. :wink:

Skoro @harmonik dał lajka, ale nie zgłosił do moderacji, to moim zdaniem nie ma z tym problemu. Od wszystkich reguł są wyjątki. Niektórzy mawiają, że wyjątki potwierdzają regułę :wink:

5 polubień

Wszak jest w centrum zainteresowania.

1 polubienie

@Devil
Po co?
Jeden Harmonik nam wystarczy!

1 polubienie