Dlaczego lewy nie strzela?

Gdy oglądałem wczorajsze El Classico, zrozumiałem wreszcie kiepską formę Lewego. Komentator wspomniał, że lewy szuka Luki w obronie Realu. A przecież Luka gra w Realu na pozycji środkowego pomocnika, nie w obronie. Czy ktoś karmi Lewego fałszywymi informacjami, i dlatego nasz kapitan jest taki ostatnio nieskuteczny? A jeżeli nie, to dlaczego lewy ostatnio gra tak kiepsko?

119750

Wiadomo - skończył się.

3 polubienia

Tak się zaczyna koniec kariery. Wiek + echa kontuzji

4 polubienia

Inny styl gry, a im czlowiek starszy to z aklimatyzacja gorzej. :wink:
A tak serio? Barca ma od kilku lat klopoty finansowe, organizacyjne, z zawodnikami, trenerami (np. Pique, a od odejscia Guardioli norma sa konflikty prezes trener) i może trzeba czasu?
Zobaczymy jaki pomysl na Lewego ma Xavi?
To gra zespolowa.
Co do formy? Jak sie od dluzszego czasu patrzylo na jego grę to tak powoli przechodzi do legendy, nie pomoga kakaowo owsiane kuleczki energetyczne by Ann :wink:

3 polubienia

Wchodzi w ostatni etap swej kariery sportowej. To naturalne. Jeszcze pewnie błyśnie parę razy, ale czasu nikt jeszcze nie oszukał.

4 polubienia

To tez, nawet Krystynka Ronaldo wybral platne “wakacje” w Arabii :innocent::innocent::innocent:

4 polubienia

Jak nie strzela, jak strzela :thinking:
Jak znajdzie Lukę, to strzela.

.ino nie trafia. :face_with_diagonal_mouth:

3 polubienia

Jeżeli już się ze sobą nie wie co zrobić to zmienia się klub niemiecki na taki gdzie się zupełnie inaczej gra + starość to chyba normalne!

2 polubienia

Zmiana klubu nie ma nic do rzeczy. Zresztą na początku grał jak należy. Ale starość, to tak. Zacznie się coraz więcej urazów. A poza tym, on już zrobił swoje, kasę ma tam wielką, motywacja siada.
Podobnie rzecz ma się z naszymi skoczkami.

2 polubienia

Z motywacja to bywa różnie, ale co do zdrowia to sie zgadzam.
Poza tym kolego - klimat, wyzywienie. Jak sie ktos do niemieckich czy polskich drobnoustrojów przyzwyczail to teraz srodziemnomorskie moga mocno zaszkodzic. I odwrotnie. Wiem cos po sobie, a ja nie wyczynowiec przeciez.
Messi co prawda z Argentyną gral jak z nut, ale w nowym klubie? Albo go tutejsza prasa bojkotuje, albo tez cos nie tak.
Poza tym “to idzie mlodosc” - w Hiszpanii nowy trener kadry nie powolal 15 zawodnikow z tej, która grała w Katarze.
A w Polsce tez zdaje sie spore zmiany?

1 polubienie

Santos raczej ma kłopoty z brakiem zawodników. Ale Krychowiaka odstawił.

3 polubienia

Za Krychowiakiem to on będzie jeszcze płakał.

1 polubienie

Krychowiak podnosił średnią piękna na boisku. :grin:

5 polubień

Jakos za Krychowiakiem nigdy nie przepadalam jako zawodnikiem. Jako czlowieka nie znam.
Ja sadze, ze az tak zle nie bedzie z zawodnikami, troche mlodych wilczkow czeka na swoja szansę. Oby tylko im sodówka do łepetyn za szybko nie uderzyla.

Ale przecież to nie Luka! :wink: Luka ma na plecach 10 :slight_smile:

Starość? Ja prdl. To co ja mam powiedzieć? :joy: :joy:

2 polubienia

:astonished: :astonished: :astonished:

Coś baaardzo niecenzuralnego aż tak bardzo,że nikt by się tego nie spodziewał.Od razu poczujesz się lepiej i odmłodniejesz.
:slightly_smiling_face:

4 polubienia

:thinking: No co, jedna asysta z drugiego planu go nie ratuje.

1 polubienie

Dobrze jest wstawić coś z R. Odmładza najbardziej.

2 polubienia