Dlaczego ludzie nie lubią lewaków?

No i jest przeciez w tym wątek polski.Faktycznie,solidnie to wszystko napisane.Trzeba jednak pamietac ze śledząc takich jak Carlos,zawsze trafi sie na jakąś ściane.A to uda mu sie zniknąć,a to jakis rząd nie powie wszystkiego…

3 polubienia

Dokładnie tak jest.
Najważniejsze, że Lech prowadzi i to z padliną. Żeby tylko to utrzymał, bo ten wynik, to już biorę w ciemno… Cdn w Twoim pytaniu… :grinning:

1 polubienie

Lewak to obecnie w Polsce pogardliwe określenie osób o poglądach od rzeczywiście skrajnie lewicowych aż do umiarkowanego centrum politycznego. W większości przypadków zwolennicy PiS mówią tak o wszystkich którzy nie podzielają zachwytów nad “dobrą zmianą”, bez względu na orientację polityczną.

6 polubień

Chciałem to napisać. Dodam, że dla wielu ludzi za trudne jest sprawdzić jest, do na czym polega i co do czego…, et cetera, to powtarzają bzdety, które podobni im wymyślili. No, niestety, ale wielu ludziom nauka sprawia kłopot.

2 polubienia

I w drugą strone.Tak prawdziwie po polsku.Złosliwie i bezmyślnie.
Prawakiem nazywa sie pogardliwie kazdego komu zdarzy sie zgodzic z tym czy innym momentem w polityce pis.Nigdy nie zadając sobie trudu,dlaczego tak sie dzieje i kim moze byc osoba wypowiadająca taki wlasnie osąd.
A jesli juz jestesmy przy głupocie…
Prawdziwym głupcem jest ten ktoremu sie zdaje ze jedna strona ma zawsze racje a druga nigdy.
I to forum jest najlepszym,wrecz perfekcyjnym na to dowodem.

3 polubienia

Prawak, to reakcja na lewak. I, w zasadzie nie oznacza nic. Bo lewak jest nazwą, która coś określa, a leniwi umysłowo zmienili jej zasadnicze znaczenie.

2 polubienia

Nie tyle leniwi co tacy ktorzy z uporem urabiaja rzeczywistość wg.wlasnego widzimisie.
Oczywiscie ze nic nie znaczy.Dlatego napisalem ze to typowo polska złośliwość.

1 polubienie

Leniwi pod tym względem, że można sprawdzić znaczenie danego słowa, którym się kogoś określa to, akurat trudne nie jest. A złośliwość, swoją drogą.

2 polubienia

Owszem,mozna.
Mozna tez w oparciu o to złosliwe walenie na odlew,wymyślać bełkot ktorym sie karmi innych leniwców.

To działa w obustronnych skrajnościach, których nie akceptuję.

2 polubienia

Z tego, co zauważyłem, młodym prawakom, lewica kojarzy się z narzucaniem poglądów i wtrącaniem się do prywatnych spraw.

Dla mnie to zadziwiające, bo ja właśnie prawą stronę z tym kojarzę, ale w końcu doszedłem do wniosku, że obie strony chcą dawać i ograniczać wolność, choć każda ze stron robi to w innych obszarach życia.

4 polubienia

Uderz w stół…Dlugo nie trzeba bylo czekać… :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Juz nie marudz…

1 polubienie

Nie tylko polska.
Posluchalbys chlopcow z tutejszego Vox. Wnuczkow drobnych urzednikow i innych funkcjonariuszy za Franco. Co to sie nasluchali od dziadkow, ze za dyktatury to sie zylo… a nie to co teraz…

1 polubienie

Jestem podwójnym lewakiem, nie dość że światopoglądowo to jeszcze leworęczna :joy:
Lewaków nie lubią ludzie, którzy mają dentencje do narzucania swojego postrzegania innym, niestety brak im również postępowości

2 polubienia

A dlaczego ludzie nie lubią prawaków?

Bo wiekszosc lubi swiety spokoj.

1 polubienie