Dlaczego ludzie traktują niepoważne wypowiedź przywódcy Iranu

No i Korea… Chociaż było dawniej spotkanie Kima z Trumpem…

Wszędzie tam gdzie były w 21 wieku interwencje USA, wszędzie tam przed interwencja bank centralny danego kraju był niezależny…( Czy nie wiem jak to napisać) . I to były ostatnie takie kraje… Została Korea i Iran. I właśnie z tymi krajami w ostatnich latach USA ma “problem” . Ale widać że to dwaj najtrudniejsi przeciwnicy zostali na liście :rofl:

1 polubienie

Nie zapominaj o Rosji i Chinach ale w tych dwóch przypadkach USA może sobie jedynie „poszczekać”

2 polubienia

No właśnie nie wiem jak jest w przypadku Rosji i Chin? Bo co to znaczy ta niezależność? Dawniej duzo słyszałem na ten temat a teraz już nie pamiętam… Ale te kraje właśnie nigdy nie były wymieniane jako takie niezależne od banku światowego… Aha znalazłem teraz coś ze Korea w ogóle nie ma czegoś takiego jak bank centralny a taki bank w Iranie jest niezależny od banku światowego w Waszyngtonie… Pomimo złych relacji USA z rosja czy Chinami, braku demokracji i posiadaniem surowców… Te kraje nie są pod tym względem niezależne XD
Słyszałem te różne teorie że USA to taka marionetka która ma dążyć właśnie żeby w każdym kraju jaki jeszcze pozostał, zaprowadzić “demokrację” i uzależnić jeśli chodzi o banki… W tej chwili to cały świat należy juz do banku światowego nie licząc tych dwóch państw i jakichś wysp chyba :rofl:

1 polubienie

Bank Swiatowy to pryszcz w porownaniu z Miedzynarodowym Funduszem Walutowym.
Wpuszczenie tych hien na swoj teren to pozniej niekonczacy sie kryzys.

1 polubienie

Co w takim razie należy się za to samo Rosji (jako spadkobiercy ZSRR) i Arabii Saudyjskiej? To ich działania w równym jak USA stopniu zdestabilizowały Bliski Wschód.

1 polubienie

No w sumie może i chodzi też o to w tym co słyszałem… Nie wiem…

Wypowiedzi zbrodniarzy traktuje sie zawsze powaznie.
Dlaczego nie zadalas tego pytania gdy zaatakowano ambasade USA w Iraku?
Dlaczego nie zdajesz tego pytania gdy Hezbollah wrzuca swe rakiety co tydzien do Izraela?
Dlaczego nie pytalas o to gdy zamordowano amerykanskiego"construcktora",3 tygodnie temu?
Sulejmani to zbrodniarz wojenny i nie zmienia tego fakt ze dzialal przeciwko ISIS.Morderca od broni chemicznej,sojusznik Rosji i Asada…Dlaczego nie zadajesz tego pytania gdy Asad cyklicznie wyżyna swoj narod za pomoca broni chemicznej?Od lat bodaj blisko 10?
Ta wojna nie zaczela sie wczoraj.I nie skonczy jutro…Ale juz teraz spytam,dlaczego mniej Cie interesuje stracenie ukrainskiego samolotu?Przez Iran w ktorym mamy ponoc 22 armie swiata…Armie ktora nie odroznia air busa od pocisku…To kto tu jest zafajdanym dzikusem???

2 polubienia

Pisałem już Ci że piszę o Trumpie/Ameryce a nie o Iranie… To co wyminiles(nie chce mi się do tego wszystkie teraz odnosić.) nie zmienia faktu ze USa zachowały się tak jak napisałem w tym pytaniu…mordując tego generała i zabijajac i raniąc postronne osoby…

A i Iran ma 14 armię świata i 8 pod względem ilości ludzi.
A i przecież dodałem dziś jakiś temat o tym samolocie chyba…

Chcesz żeby karać obecne pokolenie za „grzechy” ojców? Nikt nie mówi przecież o rozliczaniu USA za szkolenie Talibów w czasach o których piszesz ze ZSRR destabilizowało region, tylko mówimy o tym co się dzieje obecnie.

Collins akurat Hezbollah ma chyba powód żeby atakować Izrael, nie sądzisz? Jakby Żydzi najechali Polskę i zajęli Pomorze, nasze działania żeby je odzyskać tez byłyby przejawem terroryzmu? :face_with_monocle:

Obecnie ani Rosja ani Arabia Saudyjska nie miesza na Bliskim Wschodzie?? :dizzy_face: Więc co tam robią ludzie z rosyjskich służb specjalnych, ekipa Wagnera, rosyjska broń??

1 polubienie

Gdybyśmy lata temu wypędzili Kaszubów, a teraz dowiedzieli się że uważają Kaszuby za swoją ojczyznę, to byłbyś zdziwiony?

1 polubienie

Wisly kijem nie zawrocisz. Wg Starego Testamentu zydzi tez byli najezdzcami. I to raczej brutalnymi…

1 polubienie

Taaaa…i oficjalnie likwidują tych co im przeszkadzają oznajmiając o wszystkim na Twitter :joy: Amerykanie nawet nie próbują udawać ze maja wszystkich w dupie i ze każdy może im naskoczyć

1 polubienie

Oni nigdy nie udawali…
Problem jest taki, że pojawili się pretendenci do rządzenia i … jest ich miliardy,

1 polubienie

Nadal twierdze i jest to faktem ze nie chodzi to o żadne bezpieczeństwo obywateli i chronienie ich przed terroryzmem (który faktycznie istnieje) tylko mamy do czynienia z nowoczesną kolonizacją i zaborem. Połowa osób z którymi pracuje była w Afganistanie czy Iraku, od każdego z nich słyszałem jak zaraz po tym jak „oczyszczali” teren wchodziły tam angielskie i amerykańskie firmy które ciągnęły ropę jak młode cielę matkę .

2 polubienia

Nie wiem czy czytałeś mojego posta kiedyś, w którym pisałem że Duda podpisał w listopadzie ustawę znoszaca podatek o wydobywania gazu i ropy w Polsce i niedługo później okazało się że jednak Polska ma surowce i będzie wydobywala je jakąś kanadyjska firma bez płacenia podatków a później może sprzedawać ten polski gaz czy ropę orlenowi… Przypadek? Nie sadze :rofl:

1 polubienie