Dlaczego ludzkość miałaby nie chcieć żyć pod moim przewodnictwem?

Trafniejszym pytaniem byłoby, dlaczego miałaby chcieć …? :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Chociażby dlatego miałaby chcieć, gdyż ciężko byłoby znaleźć drugą, drugiego, kto dążyłby do uczynienia realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń.

Faktycznie, ciężko znaleźć drugą taką osobę …

3 polubienia

Zbawicieli swiata to trochę po ziemi chodzi :grinning:

4 polubienia

Dodatkowo w obłokach bujając.

3 polubienia

I tu sie mylisz – na takich “prorokach” i “przywódcach” opiera się praktycznie każda religia wymyślona przez człowieka.

2 polubienia

z najgłupszą, naukową filozofią na czele.

Bo nie masz kwalifikacji.

Nie ma z większymi ode mnie. Moje ustalenie, że nie istnieje zysk w ekonomii, jest warte 100 Nagród Nobla w różnych dziedzinach, bo to ekonomia decyduje o innych dziedzinach, a także o całych ustrojach.

Kolega harmonijny ma kwalifikacje na Łysenkę, ktory chcial pomarancze hodowac :joy::joy::joy:

Moje buty są mądrzejsze od Ciebie, bo spełniają swą rolę, w przeciwieństwie do Ciebie.

Chcesz bana?

A potrafisz coś innego?

Czasem Cie tolerować :astonished::astonished::astonished:

Na twoim tolerowaniu zależy mi tyle samo, co na zeszłorocznym śniegu.

Śnieg jest bardzo ważny w przyrodzie naszego kraju. Jeżeli Ci na śniegu nie zależy, to zwyczajna nieharmonijna szuja jesteś. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie powiedziałem tego na poważnie. lecz w sensie nieważności tego, czego już nie ma.

Pochopne bardzo były to słowa. Skutki braku śniegu w ciągu ubiegłych lat miliardy harmonijnych i miliony nieharmonijnych stworzeń odczuwały w postaci suszy.

3 polubienia

Może i ludzkość jest głupia, ale nie do takiego stopnia …

4 polubienia