Dlaczego nie można dodzwonić się do kogoś na wyjeździe w Chorwacji?

…gdy ma polski numer?

1 polubienie

Moze nie ma wlaczonego roamingu?
Albo w ogole wylaczona komórkę, ze wzgledu na koszty?

4 polubienia

Oj może być wiele przyczyn i z pewnością wszystkich nie wymienię
– ten ktoś nie jest w Chorwacji
– ten ktoś jest w Chorwacji, ale nie ma telefonu
– masz podany niewłaściwy numer do tej osoby
– osoba ma wyłączony telefon
– osoba nie ma włączonego roamingu
– osoba nie odbiera telefonu (tu milion przyczyn)
– wszystko jest cacy, osoba odbiera telefon, odpowiada, ale to Ty jej nie słyszysz i ta osoba się zastanawia czemu
– Wszystko jest ok a Ty nas tylko sprawdzasz…
Mamy Cię! :grin:
Jak mi się inne powody przypomną to napiszę :boom:

6 polubień

W zasadzie uznałam, że skoro uprzedziła osoba, że się nie dodzwonić to nie będę dzwonić.

2 polubienia

Mam abonament Lebary, że do 46 krajów, czy z 46 krajów nie interesuje mnie roaming. Moich rozmówców też nie, gdy do nich dzwonię.

3 polubienia

Możesz być najczęściej poza zasięgiem swej sieci - góry, lasy, burze i td. Łapanie zasięgu od konkurencji drogo wychodzi bo impulsy / czas / nie pozwolą na połączenie. W Italii polska karta full impulsów wystarczyła na max 30 sekund rozmowy w romingu. Karta z sieci włoskiej " I Wind " w Polsce działała jeszcze 10 dni. Karta biznes z " TIM " działała miesiąc, w przypadku braku połączenia, by umożliwić rozmowę firma swoimi drogami starała się uzyskać połączenie, jeśli numer nie był zastrzeżony na ich terenie lub w kraju skąd był numer kierunkowy. Tam nie ma podziału na krajowe i roming. Jesteśmy skansenem chistorii telefonu na korbkę

Albo ma telefon z pudełek od pasty do butów i sznurka zabrakło :crazy_face::rofl:

1 polubienie

Mialem ten sam problem, tekruterzy nie mogli sie dozdzeonic.

1 polubienie

Lebara rzadzi sie innymi prawami niz polscy operatorzy.
Hiszpanska juz taka dobra nie jest, ale i tak sa to najtansze (nie liczac komunikatorow w wifi) polaczenia z Polska i nie tylko. Taryfe na transfer danych mają wysoką, ale nie musisz z tego korzystac jak nie masz wifi

3 polubienia

Chwileczkę, wiem, że na pewno w Polsce u któregoś z polskich operatorów jest to samo, co ja mam. Mój przyjaciel, który jeszcze targa się tirem po Europie ma taki abonament, cena ok 100 zł miesięcznie, dane z przed ok 2 lat z tą ceną. Przez 30 dni ma tak jak ja, nielimitowaną ilość rozmów z całą Europą. Ja za 30 dni płacę 21, 49 euro.

2 polubienia

Ja mam lebare bez abonamentu. W zasadzie teraz juz rezerwowa, bo z netem mam vodafone.
A w Polsce mama ma orange i tez iles tam minut po Europie i USA ale ze stacjonarnego.
Teraz tych roznych ofert jest tyle, ze polapac się w tym trudno.

2 polubienia

Ktoś kiedyś zrobi kasę na aplikacji Łapacz taryfowy. W aplikacji będą wszyckie taryfy, nawet z Eswatini i Nauru. Klikniesz sobie i Ci wyskoczą najlepsze taryfy w danym kraju i sieci. Nobla dla tego, kto to wszystko zbierze…

2 polubienia

Mam w o2 taki uklad ze płace 10 funtów na miesiąc i dzwonie WSZĘDZIE w ramach tej dychy,za darmo.
Znalazłem tylko jeden wyjątek.I nie jest to żaden kraj…To infolinia linii lotniczej Wizzair :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia