Dlaczego nie zazdrościsz ptakom atrakcyjności ich latania,

ale także motylom, trzmielom?

Dlaczego nie wstydzisz się być nieharmonijnym, mega ogłupionym, cywilizowanym człowiekiem, co jest obiektywnie wielkim obciachem?

Obciachem to Ty jestes

3 polubienia

Zastanawiam się, czemu kolega nas informuje, gdy sam sobie zadaje pytania … :thinking:

2 polubienia

Jak on nie wie to nam wiedziec?

2 polubienia

No ja się wstydzę.

1 polubienie

Tiaa diably skrzydel nie maja :smiley::smiley::smiley:

1 polubienie

Zależy jaką postać przybiorą moja droga.

Kopytną?
Dotarła do mnie przesylka z empiku dyskografia Sabaton biedni sasiedzi
Bo muzyka graa ja lubie niskie tony

2 polubienia

Sabaton spoko kapela. Lubiani w Polsce za piosenki o powstaniu, husarii i bitwie pod Wizną.

Tematycznie? Bismarck i husaria :innocent:
Ja lubie

1 polubienie

Ostatnio nagrali utwór z okazji dnia zwycięstwa.
To podobno przeróbka piosenki rosyjskiej.

Jakby ruskie nie kradli?

Podobaja mi sie ich marszobiegi,. Rytm czują

1 polubienie

Do rozwiązania pozostaje jedynie kwestia znoszenia jaj i nie będzie czego ptakom zazdrościć.

3 polubienia

Ptak zawsze będzie latał dłużej przy mniejszym zużyciu paliwa i bardziej ekologicznie :wink:

Ptaki to nic w porównaniu do balonów z wodorem lub helem … Te nic se nie muszą robić a latają. Podobno ptaki im bardzo zazdroszczą takiego atrakcyjnego, nie potrzebującego energii latania …

3 polubienia

Ale za to srać na ludzi z góry tylko ptak potrafi. I to jest zaleta :joy:

1 polubienie

Zamiast pilnie i z powagą ulegać odgłupianiu Was przez harmonika, to Wy sobie jakieś podśmiechujki uskuteczniacie z jego niepomiernie głębokoświadomościowych i niesłychanie szerokohoryzontalnych nauczań…

2 polubienia

Gorzej kolego @birbant ja tu na forum wchodze i jak tu byc moderacja jak śmierć ze śmiechu grozi?

2 polubienia

Tu nie ma nic do śmiacia, tu są poważne nauki światopoglądowe przyszłego nadnaczalnika ludzkości… Istoty naszej nadświetlistej…

2 polubienia