Dlaczego nikt nie płacze, gdy płona pluca naszej planety? ?

7 polubień

Bo to dzicz. Pełna niebezpieczeństw a nie kościół pełen boga.

1 polubienie

Katedra zabytkiem była cennym. A las to… las. Drzewa, ptaki i małpy.

1 polubienie

Bo dym w płuca dusi, więc się płakać nie da.

1 polubienie

Módlmy sie w notre dame o deszcz dla amazoni :wink:

1 polubienie

Dla mnie restauracja tych zabytkow,pochlaniajaca iliardy,jezeli nie biliony dolarow,gdzie 9bok ludzie umieraja z glodu,to sa perskie jaja z czlowieczenstwa,
Powiem brzydko,na ch…u nam ,sterta kamieni’’ w postaci zamkow,pomnikow,gdy ludzie z glodu umieraja.
SNOBIZM zadufanie w sobie.
Ku …rewska nieczulosc.

3 polubienia

Typowe gadanie ludzi, którzy tak naprawdę maja w dupie nasza planetę, a piszą pod publiczke tylko tamz gdzie to modne

Mnie tez to wkur*a. Ludzkość woli ratować pomniki i świątynie niż topniejące lodowce albo wysychające rzeki.
Jak świat zacznie się kończyć to będa tak głodni i tak spragnieni że nie dolecą do tych swoich kościołów by prosić o pomoc.

2 polubienia

Cały temat jest typowy dla osób, które mają gdzieś naszą planetę, ale wklejając jakiegoś mema z netu, mogą się przez pięć minut poczuć niczym bojownicy Greenpeace.

1 polubienie

Będziesz inaczej gadał za parę lat, jak zwiększy się poziom dwutlenku węgla

1 polubienie

Oby gruby nie był. Grubi jako pierwsi będą zjedzeni.

1 polubienie

W życiu posadziłem pewnie ponad pół tysiąca drzew. A Ty ile?

Akurat topniejace lodowce to coś normalnego, w historii planety globalne ocieplenia miały miejsce dziesiątki razy i to nie ma nic wspólnego z działalnością człowieka

Co axi da to sadzenie drzew, kiedy w Brazylii dziennie są wycinanie setki drzew. To jest c nie da, głupota

Z pewnością więcej da, niż takie gadanie. Ja w przeciwieństwie co do niektórych przynajmniej zrobiłem coś więcej, niż pogaduszki w necie.

1 polubienie

Zrobiłeś coś więcej, czyli nic. Wmawiaja Ci w telewizji, że przez sadzenie drzew coś da. Myśl trochę

Dzięki za uświadomienie o bezcelowości moich działań. Teraz dopiero dotarło do mnie, jak bohaterskim czynem było wklejenie tego obrazka. Jak mogłem tego wcześniej nie dostrzegać, że dzięki temu odmieni się oblicz naszej planety.

1 polubienie

Grubi będą jedzeni dopiero po głupich.

2 polubienia

Wystarczy uświadomić ludziom ogłupionym przez propagandę medialna, że nie mówi się o sprawach faktycznie ważnych, jak właśnie pozar tych lasów i prócz Ciebie nie mówi tutaj nikt o ratowaniu ziemi, tylko uświadamianie ludzi, że robi się z nich idiotów

To jest forum na poziomie, pełne ludzi świadomych. Niestety takie akcje memowe dają efekt przez 5 min. Potem ludzie dalej żyją jak żyli przedtem. To jak wołanie na puszczy.

1 polubienie