Dlaczego obce państwa...

… finansują działalność polityczna w Polsce? Dlaczego w Polsce nie może być tylko partii faszystowskich lewackich prawackich ale całkowicie polskich i choćby jak nam się nie podobały to wiedzielibyśmy że są to ludzie którzy myślą o Polsce. Tak naprawdę. Dlaczego wszyscy z zewnątrz mieszają się w sprawy polski pewnie przez cały czas od czasów rozbiorow?

W sprawy Polski mieszali się już na dobre kilkadziesiąt lat przed rozbiorami Co do pytania jest finansowana dla korzyści pewnych osób i to nie tylko w Polsce W polityce wszystko sprowadza się do prywatnych korzyści czyli władzy i pieniędzy Tak na marginesie nie może istnieć żadna partia faszystowska dlatego że jest prawnie zakazana o końca II Wojny Światowej

Twój okręt ma nazwę “Utopia” ?

Jakieś konkrety? Ale nie te z YT.

Jak nie te z YT? To skąd? Z telewizji? Czy z gazety wyborczej? Na YT jest wszystko i wiem że to dobry powód żeby wszystko uważać za nieprawdę XD Tylko ze na YT nikt(nikt z tych którzy mówią prawdziwe informacje) nie podaje informacji od tak od siebie a ze źródeł, więc to czego nigdy nie zobaczę w tv, zobaczę na YT. Chociaż i tam wchodzi już cenzura.

Napisałem tu o wiosnie i o PO ale skasowałem to XD chociaż o obu partiach można znaleźć dużo informacji i wypowiedzi polityków że mają dużo wspólnego z Niemcami…

Ale ze co?