Dlaczego PiS nie zaproponuje 500+ na pierwszą żonę/męża?

Jakoś 500+ na dzieci nie podniosło przyrostu naturalnego, więc może zamiast walki z legalizacją związków partnerskich powinno się zachęcać młodych ludzi do małżeństwa jakimś bodźcem finansowym? 500+ na pierwsza zonę lub męża to moim zdaniem strzał w dziesiątkę!
Co o tym myślicie?

5 polubień

Mysle ze glosowalabym na ciebie gdybys obiecal to wprowadzic

A ile za kolejnych ?
Swoją drogą , ordery by mogli dać za taki akt poświęcenia i waleczność :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A za kolejne beda wieksze apanaze??? :grin:

Nie , no właśnie tylko za pierwszą i to sakramentalna

Hmmm to juz dla mnie nie ma nadziei… :sweat_smile:

Powinni jeszcze dorzucić chociaż stówę na pierwszego psa w rodzinie.

4 polubienia

No juz raczej kota, ukłon w stronę prezesa! Tez by coś wreszcie dostał, a nie tylko daje i daje!

5 polubień

Jeszcze lepiej, akurat mam dwie sztuki :slight_smile: !

1 polubienie

Bo to nie po katolicku czy w ogóle chrześcijańsku mieć więcej niż jedną żonę/ męża :slight_smile:

1 polubienie

Z zona sie zgadzam, ale z dziecmi to najbardziej po katolicku co rok prorok! Bo przeciez zone kochac trza! :slight_smile:

1 polubienie

Pfu - miało być męża, a nie dziecko xd

Tak to jest jak się robi tysiąc rzeczy na raz :sweat_smile:

Już poprawiam xd

1 polubienie

o, to sie POPRAW!!! :joy:

A na każdego kolejnego gacha i konkubinę też 500 zł. Grunt to tworzyć narybek pozbawiony edukacji za to przepełniony religią. Głupie społeczeństwo to upupione społeczeństwo.

1 polubienie

a w przypadku uniewaznienia zwrot dotacji?

1 polubienie

Zwraca tylko osoba, z której winy unieważniono!

Wiem, że chodziłoby tylko o pierwszego męża/żonę, ale temat skojarzył się z poligamią, więc wyjaśnię przy okazji. Otóż państwo ma interes walczyć z poligamią i to o wiele bardziej niż z homoseksualizmem. Geje z prawami czy bez to tylko mniejszość, natomiast człowiek z natury jest poligamistą. Czyli gdyby istniało przyzwolenie dla poligamii, to wcześniej czy później większość społeczeństwa zaczęłaby ją praktykować. To z kolei doprowadziłoby do sytuacji, że jeden mężczyzna miałby kilka żon, a inny nie miałby ani jednej. Nadmiar wolnych mężczyzn to z kolei większa skłonność do wojen i gangów.

2 polubienia

A prezedent Wroclawia zdeklarowal 1.04.2019 100plus na kota. Niestety dzien poźniej sie wycofał. A szkoda. A może to nue on tylko jego zwierzchnik ( czyli kot Wrocek rezydent ratusza)?

2 polubienia

Juz bys się nie zalapal bo prawo nie dziala wstecz a przeciez już masz pierwszą żonę.

1 polubienie

Ja mam 5 :cat:. Ile to by było?

2 polubienia