Dlaczego polskie kino nie idzie w horrory?

Jeżeli podobał Ci się ten francuski gore to tu będziesz zażenowany tak jak ja od pierwsze do ostatniej sceny… Efekty też praktycznie żadne… No i na pewno też to że polski dźwięk/głosy w ogóle nie pasują mi do tego typu filmów bo nie było takich polskich filmów i robi to też źle wrazenie :rofl: nuda. Mam nadzieję że jak najszybciej obejrzysz i napiszesz tutaj swoją ocenę xd

Nie porównywałbym tych 2 filmów. Francuzi mają większe doświadczenie w horrorach.

Jednak ja spodziewałem się przed premierą czegoś dużo lepszego… No chociaż gdyby to wszystko było na poważnie z jakimś mrocznym klimatem, do tego chyba nie trzeba wielkiego doświadczenia… A film jest zrobiony jakby go robił Vega… Ten film przy tym francuskim to jak nowy pibull przy tym sprzed 20 lat… Taka beka i tyle…
Nie wiem o co chodzi tym recenzentom… To tak jakbym oglądał amatorska parodie teksanskiej masalry na YT

Ja wiele horrorów biore stąd. Opisy i recenzje. Tu są wszystkie horrory z różnych gatunków jakie powstały. Trzeba tylko pogrzebac w zakładkach:
https://bibliahorroru.ga/

No i chyba ta recenzja cie nie zachęciła xd no ale. wiadomo że jak polski to z samej ciekawości… Ale później większość będzie żałować straconego czasu… To nawet nie jest klasa B tego gatunku…

Obejrze

1 polubienie

Daj spokój, jedyna “atrakcja” to gołe cycki Gąsiewskiej. Reszta do bani. :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Lubię ją. Fajna laska.

1 polubienie

Powiem szczerze że wyrosłem juz dość dawno z horrorów. Nie bawią mnie ani tym bardziej nie straszą.

1 polubienie

Widziałeś już?

Bo u nas patos i honor a nie horror :slight_smile:

Horror jest trudną sztuką. Musi być lekko kiczowaty, ale nie może przekroczyć cienkiej granicy. To bardzo trudna sztuka. Stąd niewiele krajów daje z nią radę. U nas musi być morał i wielkie przesłania. Uduchowione dialogi… Horror też wymaga środków na wyższym poziomie… a u nas aktorzy grają w swoich ciuchach w serialach :stuck_out_tongue:

Z polskich prób, najwyżej oceniam stary film “Medium”.

Ta Wilczyca, to przeszła jednak nad poprzeczką. To nie był taki zły film. Może nudny, ale przyzwoity całkiem jak na polskie możliwości.

Ale nie straszył :innocent:
Nie byl zły ale ręki to my do tego nie mamy :smiley:

1 polubienie

Pisać chyba nawet nie umiemy… a co dopiero zekranizować.

1 polubienie