Dlaczego red bull bez cukru jest bardziej słodszy

Od tego normalnego z cukrem?

@GumowaKaczka Nie jest słodszy. Jest słodszy inaczej :smiley: Wiem bo korzystam z różnych słodziw.

2 polubienia

Jakoś mi się nie wydaje…może nie używasz słodzików na co dzień wiec odnosisz takie wrażenie. Natomiast w przypadku pepsi max jak najbardziej jest ona „przesłodzona” słodzikiem …

2 polubienia

@waranzkomodo @Pitbull zwykły red bull jest taki kwaśny a zawiara tyle cukru co cola, a gdy kupuje bez cukru to czuje ze jest słodki a nie kwaśny xd

Od dawna nie piłem „normalnego” wiec nie kojarzę już kwasowości :face_with_monocle:

2 polubienia

Ja zdecydowanie rzadziej kupuje bez cukru(tylko gdy tylko ten został xd) więc bardzo dobrze wyczuwam różnice :rofl:więc w smaku lepszy chyba ten BEZ

@Pitbull Raz kupiłam przez pomyłkę Energetyk że zwykłym cukrem i zorientowałam się po pierwszym łuku. Wypiłam jarajac się jak palacz, który rzucił palenie i teraz zaciąga się dymem z cudzego papierosa :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ostatnio byłem „zmuszony” wypić normalną Pepsi i odczucia wręcz przeciwne :confused: za słodkie… ale okazjonalnie ciasta wcinam :crazy_face:

1 polubienie

@Większość słodyczy odczuwam jako zbyt słodkie wręcz mdlace, ale ten napój był taaaki pyyyszny :star_struck:

1 polubienie