Dlaczego seriale takich firm jak hbo są tak krótko sensowne?

Oglądam serial z HBO i przy 7 odcinku zaczeły się dziwne kombinacje…

1 polubienie

Nie odpowiem Ci na to pytanie, albowiem od dawna nie oglądam żadnych seriali na żadnym kanale TV (z wyjątkiem Rancza)

6 polubień

Ale to na kurwizji

nie wiem, dla mnie wiekszosc seriali traci jakikolwieks sens po 4-5 odcinkach.
ow.

2 polubienia

No ja bardziej jestem tolerancyjny.

1 polubienie

sa seriale, ktore czasem chetnie obejrze nawet powtorki pojedynczych odcinkow - tak zamiast radia. lepsze to niz srodki nasenne, a TV po godzinie sie wylacza.

W niektórych trzeba przebrnąć przez pierwsze odcinki a czasem i pierwszy sezon, by zaczęło się kręcić. Faktem jednak jest, że po czasie kombinują, jak by tu serial wydłużyć i robi się szkaradnie.

3 polubienia

no ja myślę o tym kombinowaniu

2 polubienia

Zależy, które. Z HBO np. Czarnobyl był super poza ostatnim odcinkiem, z którym twórcy sobie trochę przekombinowali.
Gra o tron ma sens poza ostatnimi sezonami, kiedy stacza się w dół, wcześniej to super serial.
Walking dead też dość długo ma sens.
Mam nadzieję, że w żadnym z tych seriali nie pomyliłam producenta.

Też nie lubię seriali, ale jestem fanką Rancza. Oglądam nawet powtórki :slight_smile:

1 polubienie

Dla mnie był dnem. Ale to moja opinia

@anon25287923 to jedyny serial, w którym są pokazani prawdziwi, normalni ludzie bez upiekszeń, mający zwykłe problemy a nie jak w innych serialach - czy pojechać z Kubą na Hel czy z Helą na Kubę :joy:.

3 polubienia

Nie oglądam seriali i nigdy nie oglądałam. Nudzi mnie to.
Ostatnio mąż chciał mnie wciągnąć w “Grę o tron” płonne jego nadzieje.
Myślę, że ktoś wymyśli fabułę na kilka odcinków i jak się sprawdzi oglądalność kręcą dalej, ale wtedy ilość przewyższa jakość.

3 polubienia

Bo na początku się starają a potem odcinają kupony.

1 polubienie

Konczy sie wyobraznia scenarzystom. Wcale sie nie dziwie - 24 odcinki na sezon?

1 polubienie

Nie oglądam tv, a tym bardziej seriali, nawet tych najlepsiejszych wg niektórych. Kiedyś u znajomych coś widziałam i dziwiłam się że mogłam kiedyś oglądać te różne programy w tv i jakiekolwiek seriale. Wolę obejrzeć codziennie dobry film. A jest tego mnóstwo i w necie i za darmo i płatne i na dvd. @anon25287923 Dlatego nie masz co się dziwić, że po kilku odcinkach najlepszy serial robi się dziwny. No robi, bo to nigdy nie będzie na dobrym poziomie. Rozrywka dla mas, którym się wmawia, że jest to dobre.

@Bingola masz całkowitą rację co do Rancza. Gdybym znalazła w necie wszystkie odcinki, to z chęcią bym je jeszcze raz obejrzała :slight_smile:

Jest na Zalukaj i CDA, @anon44086484. Chyba mnie zachęciliście, by choć choć spróbować obejrzeć. Choć normalnego życia i zwykłych problemów jest pełno wokół i bez serialu. Dla mnie film, serial, to relaks, oderwanie się od rzeczywistości a nie zanurzanie się w nią ponownie na ekranie.

1 polubienie

A z CDA korzystam, ale dawno tam nie byłam. Muszę zajrzeć :slight_smile:

Znalazłam na VOD. Na CDA są jakieś pojedyncze odcinki, albo źle szukam :wink:

Dlatego nie lubię CDA. Pomieszanie z poplątaniem.

1 polubienie