Dlaczego się nie boicie?

A czy strach cos zmieni?

I znowu film niedostepny…

Proszę bardzo

Nie patrz w górę

Dzięki. Kosmitów nigdy nie za duzo :rofl:

Proponuję, by pierwsze miejsce, na którym będzie oficjalne spotkanie z Kosmitami nazwać Kosmitów. Może to będzie miasto, może wieś … Kosmitów by pasowało, ale lepiej zapytać innych …

Bo musimy wybrać czego się bać. Jak już się bałam covidka i że nie odzyskam węchu to teraz się boję, że zachorowałam. Nie będę sobie dokładać zmartwień przecież…

A akademik profesor Kosmitow nazwy przypadkiem nie zastrzegl?

Kosmitowo - bardziej swojskie. :slight_smile:

A później, jakby się wioska rozrastała byłoby: Kosmitowo Huby albo Kosmitowo - Wybudowanie …
Jeśli byłyby dobre wody gruntowe to i Kosmitowo - Zdrój by mogło być :grin:

To jak kosmici przywiozą od siebie jakieś kosmiczne wody lecznicze.
Jeszcze może być: Wola Kosmicka, Kosmitowo Wielkopolskie, Pomorskie, Lubelskie, itp.

Kosmitowo Dolne i Gorne?
Kosmitowo Wolskie to jednak proponowalabym zalozyc po niewidoczniej stronie Ksiezyca.

I Kosmitowo Wielkie, Kosmitowo Stare i Kosmitowo Nowe.

Kosmitowo i Kosmitów (w zależności od tego czy północna Polska czy południowa)
obraz

Kosmitowo - Folwark, Kosmitowo - Błota, Kosmitowo Osiedle, Kosmitowo - Stacja Kosmitowo - Wyręby …

Oj będzie z czego wybierać

Jak znam życie, to łobuzeria z Osiedla będzie się na zabawach napierniczać z tymi z Folwarku

I wszyscy pojedziemy do Kosmitowa zamieszkać tam, bo to będą najmodniejsze miejscowości! :grin:

Nie boje się bo…strachu i pieniędzy nigdy nie miałam :stuck_out_tongue:

No pewnie … Najlepsze kwatery będą w Kosmitowie Szlacheckim :sunglasses:

Pewnie wiesz lepiej, tylko zastanawiają mnie te ciemne okulary. Na moim poprzednim forum zakładali je zwykle w sytuacji podstępów :wink: