Dlaczego tragedia jednostki jest ważniejsza od masy?

Czyli zlikwidować policję, straż pożarną, służbę zdrowia i szkolnictwo, bo utrzymanie ich “idzie” z naszych podatków. Czysta anarchia.

2 polubienia

Czyli za każdym razem po każdym wypadku premierzy jadą myśląc o głosach a nie o ofiarach? Ciekawe :rofl:

I to jest bardzo dobra rada dla @Kacper_Jagielski. Teraz niech pomyśli, jak to zrobić :slight_smile:

Służbę zdrowia jak najbardziej zlikwidować, powstaną prywatne kliniki. To samo ze szkołą.
Dlaczego my mamy płacić, bo jakiś czub zabił synusia? Niech rodzina się martwi i szuka ciała, a kasę, która poszła na akcję poszukiwawczą można było przeznaczyć właśnie na potrzebujące dzieci

Tak. Kampania trwa non stop. Całe 4 lata. Taka jest polityka. Ciągła walka. Najpierw o głosy, potem o utrzymanie elektoratu a następnie ponownie o glosy.

1 polubienie

Ja to wiem, ale inni wolą płakać “na pokaz” nad jednym Brajanem.

To słabo… Bo każda taka wizyta premiera to dla mnie na minus a nie na plus… Premier powinien być mocny i nie okazywać takich odruchów… Czy prezydent… Wszystko jedno

Jak dla mnie to typowy temat w sezonie ogórkowym. Tragedia, ale nie warta takiego zamieszania.
Więcej zamieszania i szkody robi codziennie PiS i Kaczyński

2 polubienia

Płaczą na zewnątrz. W środku cieszą się że ich rodzina jest git a dziecko bezpieczne. Naturalne. Współczujesz i jednocześnie doceniasz to co masz.

1 polubienie

oczywiscie, ze tak
i do tego placza sie bez sensu (razem z dziennikarzami) pod nogami ludziom, ktorzy naprawde pomagaja.

jakos prezesowi to poszukiwanie nie przeszkodzilo zrobic kolejnego wyborczego show w Chelmie (o ile sie nie myle) tym razem?

1 polubienie

PO robiło tyle samo szkód albo i jeszcze więcej

Może jak u Ciebie, czy u sąsiada, wybuchnie pożar to wtedy docenisz straż pożarną. Oby nie spotkało Cię żadne kosztowne nieszczęście.

1 polubienie

Liczą na to że jako pierwsi wrzucą na social media fotkę z trupem nim ten zostanie zakryty i odgrodzony.
Na takim czymś można zarobić jak się sprzeda mediom

1 polubienie

a prokurator generalny nie powinien byc jednoczesnie ministrem sprawiedliwosci i grac roli dzielnego szeryfa…

1 polubienie

Dlatego się ubezpieczam na wypadek pożaru, nie szukam pomocy u innych :wink:

W końcu coś mądrego piszesz :rofl:

mam wrazenie, ze juz trupy spowszednialy, teraz lepiej fotografuje sie i filmuje rozpacz tych co przezyli.

1 polubienie

Lubie go. Fajny jest

Mamy wielu wolnych strzelców. Biegają z aparatami, kamerami i mikrofonami. Czasem to pomaga (np. obywatelskie zatrzymanie pijaka, polowania na pedofilów). Innym razem przeszkadza. Szczególnie wtedy kiedy fajna focia jest ważniejsza od prywatności rodziny, wciskanie się na pogrzeb itp.