Dlaczego tylko modek może dawać ramki?

Pozostaje mi współczucie i polecenie psychologa.

Ja chcę tylko decydować o ramkach. Teraz to modek decyduje co sie nadaje do wyróżnienia a co nie. Ograniczamy tak wolność słowa.

Ty decydujesz, kolorek w cudzym pytaniu mozna dodac na wniosek kilku osob lub tylko autora.

1 polubienie

Na wniosek a nie przez niego samego. Wniosek można odrzucić na starcie.

Nie zdarzylo sie odrzucenie.
A posty w ramkach na poprzednim bywały wyrzucane, czesto z calym pytaniem.

1 polubienie

Ja po prostu nie wierze w waszą bezstronność. Ale skoro obiecujesz przy świadkach to niech tak będzie.

1 polubienie

Kolego @Devil To nie jest wina niczyja, taki jest system tego forum. Nie udało się wstawić ramek i minusów. Było już na ten temat.

1 polubienie

A kolorkuj sobie co chcesz, tylko zaznacz co ma byc pomalowane.

1 polubienie

Jeden z naszych forumowiczów za minusa od razu wrzucał osobnika na czarną listę i takowy już nie mógł nawet plusa mu potem postawić :rofl::rofl:

4 polubienia

Flagę to każdy ma przy nicku! :slight_smile:

2 polubienia

To nie jest zaden sposob bo on dalej bedzie pisal a ja mam pozbawiac sie mozliwosci reagowania na to?
W ten sposob,idac Twoim tokiem rozumowania,stwarza sie sytuacje w ktorej myslacy tak jak ja,beda sie bali cos powiedziec by nie byc zapedzonym przez tlum do kata.Beda sie bali prezentowac swoj punkt widzenia z uwagi na"samotnosc".A to akurat mialo miejsce nawet na starym forum,gdzie wolno bylo protestowac.

W tym czasie wytłumaczono, że możliwości techniczne nie pozwalają na opcję “minusowania”. Masz rację z tym blokowaniem. Zablokowałam raz jedną osobę ale po paru godzinach byłam ciekawa, co pisze i odblokowałam, a po następnych paru cała złość na niego gdzieś mi się ulotniła :wink:
A z minusem, to jest tak, że jak za godzinę złość Ci minie to nie byłoby jak “odminusować”. To wobec tego może i lepiej, że nie ma takiej możliwości. Ja zwykle jeśli w ogóle się wkurzam, to tylko w czasie rzeczywistym, a po godzinie lub nawet prędzej złość mi mija (nie potrafię inaczej). Dla mnie to dobre, że nie mogę “minusować”.

3 polubienia

Ale minusuje się chyba treść a nie przez złość na użytkownika :rofl:

1 polubienie

Mi to na ogol mija jak tylko odejde od kompa bo po co mam sie wkurzac na obcych ludzi :slightly_smiling_face:
I w ogole,jesli system nieprzystosowany to ok.-nie bede sie z maszynami klocil bo i tak sie nie znam.
Ale nie uwazam tego za plus tego systemu!I o to mi tylko chodzi.

1 polubienie

Pewnie, że treść ale dla mnie to to samo. Jak mnie wkurza treść, to użytkownik też :wink:

1 polubienie

Taki pejzaz… :slight_smile:

Ja tam bym sie rozplakala… :slight_smile:

1 polubienie

I dobrze robisz. (Sam nie wierzę, że to piszę)

1 polubienie

To akurat nie dziwi. Od zawsze mówisz, że jesteś niewierzący :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Dyktatura.

Byl taki, na CL od razu wstawial.