Dlaczego tylko modek może dawać ramki?

To trochę głupie jest

Bo jest inaczej - to nie jest ramka a kolor moderatora.
Jako wyroznika zastepyjacego dawna ramke znana z poprzedniego forum zaczelisny uzywac z przyzwyczajenia. Dodac mozna kolor wiele razy, rowniez dla pytania.
W przeciwienstwie do ramki na tamttm forum tez nie ma wplywu na kolejnosc odpowoiedzi.

2 polubienia

Taki system.

1 polubienie

I minusowac nie mozna ku zgrozie niektorych.

1 polubienie

Nie wiem czy glupie…No chyba ze moderatorzy akurat beda nieobecni…Poki co,jednak zawsze sa i to sie liczy.
Natomiast irytuje mnie niemoznosc stawiania minusow.Wrecz postulowalbym nawet jakis kolor negatywny.
Nie ze zlosliwosci ale nie raz i nie dwa,trudno czasem dociec co kto mysli,kiedy sie zgrywa a nawet,o co chodzi.

Sorry Gregory :-1:

Od tego sa flagi.

A ktos w ogole tych flag urzywa?
Nie zauwazylem…A jesli nikt nie uzywa to znaczy ze ta forma nie przemawia.bo doswiadczenia z poprzedniego forum,mowia wyraznie ze zapotrzebowanie na wyrazenie dezaprobaty,jak bylo,tak i pewnie jest.

Możliwość wyrażania dezaprobaty stopowałaby szczere pisanie. Rozmowy zanikłyby.

Chciałbym sam decydować komu przyznać ramke.
Na CL i minusach mi nie zalezy.

Flaga jak minus - ani pomoże ani zaszkodzi.

Uważam zresztą, że ludzie bez obaw powinni wyrażać swoje zdanie. Jeśli mi się czyjeś zdanie nie podoba, to polemizuje lub zwyczajnie nie odpowiadam i omijam. To też jest całkiem niezły sposób.

Na starym forum to tak nie dzialalo.
No ale na starym forum bylo wieksze zroznicowanie,jesli chodzi o poglady.Ja np. moge sie tutaj w miare,identyfikowac z 1-2 osobami,nie liczac spraw neutralnych.Na starym forum,bylo takich osob,w zaleznosci od czas"akcji",od 6-7 do kilkunastu.
Niestey,oni niemal wszyscy odmowili przyjscia tutaj…
Ale nawet gdyby to pominac…Zle mi sie kojarzy gdy nie moge powiedziec"nie".Albo moge tylko tak ze nikogo to nie obchodzi a jeszcze i tak podlega czyjes ocenie.

A nie uważasz, że istnienie minusów mogłoby spowodować, że bałabym się napisać, że lubię arbuzy? :wink:

2 polubienia

A kto się minusami przejmował?

2 polubienia

Byc moze.Ja ktory arbuzow nie dotykam nawet kijem,z pewnoscia nie dalbym Ci minusa.Mozesz mnie tzrymac za slowo :slightly_smiling_face:
Natomiast sa inne kwestie na ktore czlowiek powinien miec prawo reagowac.Nieco powazniejsze.
Sam stawialem choragiewki moze 5 razy.Reakcja byla jedynie od moderatora a ja chce aby to dotarlo do autora obrazliwych wynurzen.Opinia moderatora obchodzi mnie tyle co cenzora za komuny.

1 polubienie

Nie wiem, kto się przejmował, ale skąd wiesz, że nie rozpłakałabym się przy komputerze widząc minusik przy swojej wypowiedzi? Nigdy nie znasz charakteru i wrażliwości ludzi siedzących "z drugiej strony ekranu :wink:

1 polubienie

Jest na to rada. Irytującego autora wypowiedzi można na kilka dni zablokować (jak Ci minie irytacja, to zawsze możesz odblokować go wcześniej niż planowałeś) :wink:
Albo można nie czytać jego wypowiedzi.

Piszesz serio?
Sorry ale płacz z powodu minusa jest dla mnie co najmniej śmieszny. To tylko internet. Jeżeli szukasz w nim przyjaciół lub uznania to znak że coś jest z tobą nie tak.

1 polubienie

Nie szukam Devil, bo mam fajne życie ale są osoby, które się tym naprawdę przejmują. Znam takie (oczywiście internetowo a nie prywatnie). Są to czasem osoby dla których znajomości internetowe są jedynymi, jakie mają.
Piszę więc serio. Bardzo.