Dlaczego w Szwecji nie trzeba nosić kretyńskich, szkodzących zdrowiu,

utrudniających tak podstawowe dla zdrowia i życia oddychanie, maseczek, a w Polsce trzeba nosić, bo inaczej Polkom i Polakom policja wystawia drakońskie mandaty, gorsze od wysyłań przez hitlerowską gestapo do obozów koncentracyjnych, bo tam przynajmniej jakieś jedzenie dawali?

Czyż nie dowodzi to, że premier Morawiecki, prezes Kaczyński i 99 % polskich parlamentarzystów, to zwyczajni, antypolscy szubrawcy, oszuści, zbrodniarze, bo chyba trudno ich posądzać, aby nie rozumieli, że ta cała pandemia COVID-19, to zwyczajne oszustwo w interesie producentów kretyńskich, szkodliwych maseczek, respiratorów, płynów, rękawiczek gumowych?

Jedź do Szwecji to bedziesz wiedzial.

Wystarczy, że inni jeżdżą i pokazują… Gdyby wszyscy mieli jeździć we wszystkie miejsca, rychło zadeptaliby naszą Planetę i zużyli jej tlen dla silników pojazdów.

Bo Szwedom jak się mówi że coś jest wskazane to oni się dostosowują a nie wynajdują 1000 powodów do nie stosowania się. Poza tym w Szwecji jednostek słabych się nie leczy.

3 polubienia

Leniwy jestes, do Szwecji niedaleko.
Tylko radzilabym pojechac jak cieplej.

1 polubienie

Nie kompromituj się taką szujowatą demagogią…

Szwedzi chcą zmniejszyć populację. :joy:
Tylko silni, młodzi i zdrowi zostaną. Tacy co pracują na kraj a nie go drenują.

2 polubienia

Szwecja to 10 milionow ludzi chodzacych zima w trampkach.
i spedzajacych wakacje w cieplych krajach, gdzie po pierwszym dniu spedzonym na plazy przypominaja ugotowane raki.
to i widac uznali, ze covid niestraszny.

Nie wierz w to. Można mieć zdrową populację doświadczonych, wieloletnich pracowników, tylko nie trzeba ich wysyłać na emeryturę, gdy mogą być nie mniej produktywni, od młodych. Ja w młodości byłem nieporównanie bardziej podatny na infekcje grypowe, niż w wieku późniejszym, które dla mnie nie istnieją, mimo moich prawie 73 lat.

DLACZEGO TOLEROWANE SĄ TREŚCI UMNIEJSZAJĄCE ZBRODNIE NAZISTÓW PRZED I W TRAKCIE 2WŚ ???

Kolego. Tamto to były czasy śmiertelnej wojny światowej, a dziś, żeby karać rodziny polskie za brak szkodzących zdrowiu, kretyńskich maseczek przeciw fałszywej, oszukańczej pandemii, to trzeba być kanaliami gorszymi od hitlerowców. A wiesz, że w obozach koncentracyjnych, np. w Oświęcimiu, funkcjonowały domy publiczne dla osadzonych?

Ty juz naprawde dzis odplywasz @harmonik
moze jakas tebleteczka i spac?

1 polubienie

Chyba mu się tęskni za odpoczynkiem od forum, coś mi się tak wydaje :wink:

:mask: :face_vomiting:

jak zacznie o Godek…
na razie jest na Ringu.

Duzo sie zmienia co chwilę.