Dlaczego w tym kraju homoseksualizm wyklucza patriotyzm i odwrotnie?

Czy narodowiec usiądzie kiedyś przy stole braterstwa obok homoseksualisty i pogada np. o kinie, pogodzie, pracy, samochodach, muzyce?
Czy miecz z falangi już zawsze będzie chciał ciąć tęczę?

1 polubienie

Jestem przekonany, że w życiu realnym się to zdarza. Każdy z nas jest przede wszystkim człowiekiem.

2 polubienia

Albo czy pajac z marszu równości usiądzie obok katolika patrioty… O ty uzyles narodowca obok zwykłego geja. A ja pajaca z marszu równości obok zwykłego Polaka. Przecież wszyscy ludzie są normalni, to że widać jakieś zdziczenie typu marsz równości czy jakiś marsz faszystow to inna sprawa. A ciekawe jest to że znowu lewak(no któż by inny) atakuje katolików patriotów na podstawie marszow faszystow ale już popiera zdziczenie ma marszach lgbt jak chyba dobrze wie że normalny homos to normalny człowiek a nie taki pajac… Ja mówię jasno że lubię homo ale nie lubie tej propagandy lewackiej lgbt itp, bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością XD

Dopóki tęcza będzie zalewac wszystko i wszystkich,nie pytając o zdanie…Obawiam się ze ów miecz nie odpuści.
Zanim się tęcza nie pojawiła ze swoim imperializmem[nie mówiąc już o czasach przedwojennych] nie znalazłbyś nawet słowa w ich stosunku/poczynaniach wobec homo propagandy.

A czymże jest ów patriotyzm? Czym się przejawia?
Mam wrażenie, że patrioci wyginęli zanim określono jakiekolwiek granice międzypaństwowe.

.homoseksualizm tymczasem jakoś się jeszcze trzyma.

ja bym byla zlosliwa - fanatyzmy sie przyciagaja - niejeden gej by sobie maszerowal jako patriota narodowiec, bo sobie pomaszerowac lubi w rytm jakiejs muzyczki, a niejeden narodowiec to kryptogej.
a ci najglosniej halasujacy to w ogole jekies zainteresowania miewaja? bo sadzac po tych twarzyczkach wyrazajacych pragnienie wiedzy i rozumu (po obu stronach) moze byc z tym roznie.
w jedny i drugim przypadku mamy do czynienie z tolerowaniem chuliganstwa.
a zapomniales kolego jescze o pozal sie boze “feministkach” i baranach na rowerach urzadzajacych regularne blokady -tez nie wszystkich bo umiarkowany feminizm jeszcze nikomu nie zaszkodzil, podobnie jak jazda na rowerze . (to sie e Lodzi nazywalo Masa Krytyczna - blokowanie drog raz w niesiacu, oczywiscie w piatek po poludniu, ja nie mam nic przeciwko rowerom na drogach, uwazam, ze sciezki rowerowe czy turystyczne trasy rowerowe to pozadany element krajobrazu).
@collins, ja kazde zawlaszczanie przestrzeni publicznej uwazam za chuliganstwo - od odmawiaczy koronek do sw. Faustyny, poprzez niekontrolowane marsze fanatykow wszelkiej masci - oczywiscie pisze tu o panstwie demokratycznym.

3 polubienia

Nie wyklucza. Tylko skrajności i fanatyzmy się wykluczają. W każdej dziedzinie.

3 polubienia

Sam sobie przeczysz @GumowyKrokodyl, najpierw piszesz że wszyscy ludzie sa normalni a potem używasz inwektyw w stylu “pajac”, “lewak” , itd. Konsekwentnie więc o tej drugiej stronie należy pisać “katol” aby była równowaga.
Zaczynasz od obrażania i powielania stereotypowych bzdur, którymi straszą Ciemny Lud “Katole”. Taka np. Fronda - super katolickie środowisko nie zawahało sie skomentować zabójstwa 10-letniej dziewczynki jako “owoc parad równości” - pytam więc kto wywołuje tu nienawiść? Jak się okazało po pierwszych ustaleniach ten mord nie miał wcale podłoża seksualnego, a już na pewno nic nie miał wspólnego z LGBT.
No ale cóż, dzielenie i wartościowanie społeczeństwa a przede wszystkim wskazywanie palcem Wrogów Narodu to specjalność Kaczyńskiego i fanatyków kościelnych. I jest to nieodłączna cecha wszystkich ustrojów totalitarnych - bez wroga te systemy nie maja racji bytu.

3 polubienia

To ja piszę że wszyscy są normalni że nie ma podziałów a ten znowu wyjeżdża z obrażaniem swoim innych XD. Piszę że wszyscy są normalni. Wszyscy czyli My. A na takich paradach to są pajace albo celowo robiący z siebie pajacy. Napisałem to w ten sposób żeby było jak lewak podkreśla narodowiec, a ja pajac z marszu równości… On pisze z zwykłym gejem… A ja z zwykłym Polakiem. A pisałem już ze większość homo nie popiera takich cyrkow… Ale ludzie “poprawni”,dla zasady muszą bronić.

sprostowalabym . fanatykow w ogole, a ze u nas koscielni obrodzili?

Według ciebie bo jesteś po drugiej stronie barykady XD ja tam widzę więcej innych…

Nie, nie wyklucza. Ale narodowcy prezentują patriotyzm neonazistów, stąd ta ich niechęć dla odmienności. Mądrości w tym zbyt wiele nie ma, bo mądrym nigdy nie jest ten, kto nie ma pewnej wrazliwosci, empatii. To te dwie ostatnie wartości wyposażają ludzi w przywilej głębszego spojrzenia. Więcej czujesz, wiecej odbierasz bodźców, tym bardziej analizujesz, bo masz więcej danych do analizy i twoja inteligencja jest głębsza.

„Był człowiekiem niewątpliwie wykształconym, ale inteligencję miał jak ogródek japoński - niby mostek, dróżki, wszystko piękne, ale bardzo ograniczone i do niczego."
S. Lem

Niektórych inteligencja jest po prostu płaska.
Płaski z płaskim się do gada, podobnie głęboki z głębokim. Chodzi tu o poziomy, a nie kto kim jest, hetero czy homo.

4 polubienia

ja stoje na barykadzie i patrze jak sie inni lopatkami nawalaja.
nietolerancyjna to sie robie jak mi jakis lump do piwa do szlkanki naplul, bo zaproponowalam mu kanapke zamiast pieniedzy.

1 polubienie