Dlaczego wciąż musimy uczyć świat historii II wojny światowej?

A wolałbym jej nie mieć.

Wow. Nie spodziewałem się xd :rofl:

Nie szukajmy wroga, tam gdzie go nie ma. Zajmijmy się szukaniem, tam gdzie się czai.

1 polubienie

Rosja pisze historie pod swoja propagande - ktora od czasu carow nigdy sie nie zmienila. Bialorusi nie odpuszcza. Krym pew ie sobie zostawia za ustepstwa w kwestii Donbasu. A w Polsce mieszc beda, zeby zdestabilizowac Unie.
A dzialania ostatnich rzadow, zarowno PO jak zwlaszcza teraz PiS temu sprzyjaja.
Silne panstwo to niekoniecznie tyrania czy dyktatura.
Putinowi czas sie konczy, a jego nastepcy?
Jak ktos zna historie ZSRR to wie, ze nastepcy jak chlop - zywemu nie przepusci - do siódmego pokolenia.

2 polubienia

Dokładnie, dokładnie. Kto nie zna historii, kto nie zna Rosji ten nabrać się może. Uważam, że w przyszłości większe problemy świat z Rosją będzie miał, niż teraz z Chinami czy wojującym islamem. Rosja, poza krótkim okresem Mikołaja II, to scheda po Iwanie Groźnym. Do tej pory, przynajmniej tak jest.

4 polubienia

Takie przedstawienie:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25555359,labunie-uczniowie-uswietnili-uroczystosci-spektaklem-grali.html

Wypowiedź tego Kukiełka jest idiotyczna.

Pomysł spektaklu popieram.

1 polubienie

Problemem nie jest to co Rosja pisze… Prawdziwym dramatem jest to, że Polska swoją polityką coraz częściej uprawdopodabnia te bzdury :frowning:

2 polubienia

Bardzo mi się smutno westchnęło…

1 polubienie

Ja też wolałbym temu zaprzeczać, niż pisać takie rzeczy. Tylko z samego zaprzeczania nic nie będzie, gdy wszystko wokół samo za siebie świadczy.

2 polubienia

Że co? Przecież opozycja chyba też krytykuje Putina :rofl:

Czytanie ze zrozumieniem… trudna sztuka :confused:
Polityka to nie tylko to co się mówi do kamer, polityka to to co się robi.

2 polubienia

A no to rzeczywiście nie było różowo… Tfu… Biało czerwono xd

Dlatego smutek pozostal.

1 polubienie