Dlaczego wcześniej to wszystko wydawało się takie łatwe?

Trzaskowski przeciez miał po prostu przegrać z Duda w pierwszej turze a w drugiej po prostu do głosów które zebrał w pierwszej(zakładając że ci ludzie znowu zagłosują) miało się dołożyć głosy tych którzy głosowali na Biedronia Holownie Kosiniaka i większość z Bosaka… A teraz mi tutaj piszą na necie że to Duda jest faworytem… Jak niby? Już nie wszystko jest takie proste? XD

Rafał potrzebuje głosów Hołowni i Kosiniaka. Inaczej przegra

I z Bosaka większość zagłosuje na niego… Więc dlaczego czytam że Duda jest faworytem?

Sam pisałeś ty i nie tylko Ty, zresztą mi też się tak wydawało wiedząc że wszyscy głosujący nie na Dude, są totalnie anty PiS… Więc gdzie jest problem

Od bosaka na nikogo nie zagłosują. Dziś o tym mówił.

Ale przecież to nie znaczy że tych 1.5 mln osób co głosowało na Bosaka nie pójdzie na drugą turę głosować XD

Mówił że nie. Że nie głosowanie to też znak dla polityków.

1 polubienie

Na pewno większość pójdzie głosować… Od kiedy ktoś namawia wyborców żeby nie szli na wybory? Pomijając PO XD… Większość osób z konfederacji jest za tym żeby prezydentem nie był ktoś z PiS więc będą głosować za mniejszym złem…

Konfederacja nie poprze ani Rafała ani Andrzeja. A jej wyborcy jeśli pójdą do urn to mają głosować zgodnie z własnym sumieniem.

No i o to mi chodzi… Z własnym sumieniem czyli myślę że większość na trzaskowskiego, ale na Dude też mogą jacyś biorąc pod uwagę lgbt itp… Jeżeli chodzi o kościol to raczej wyborcy konfederacji myślą tak jak PO

Nie zagłosują na Rafała. To dwa różne światy

Ale wybiora mniejsze zło… Jestem na różnych grupach Korwina konfederacji itp i wiem co piszą… Zagłosują na trzaskowskiego byle PiS nie miał pełni władzy.

Moim zdaniem dla konfederacji mniejszym złem będzie Duda.

Hahahha nie

Sam Terlecki tak wczoraj wieczorem mówił. Że pis i konferencja mają wiele cech wspólnych.

Odpisze ci pozniej xd

Orientuje się ktoś kiedy będą policzone wszystkie głosy w głosowaniu z pierwszej tury ?

A jeszcze nie ma? Rano było z 99 procent policzone

1 polubienie

Trollujesz teraz? Od kiedy traktujesz poważnie to co PiS mówi?
Poza tym na Bosaka głosowali w 1 turze wszyscy wyborcy konfederacji która składa się przecież z różnych środowisk bo poparli go Korwin Braun i kto tam jeszcze… I co teraz Bosak ma mówić tak zróżnicowanym wyborca że popiera któraś z opcji popisu? Nawet jeżeli chodzi tylko o 500 plus to Bosak jest teoretycznie ZA, a Korwin absolutnie przeciw… Więc zdaje sobie sprawę Bosak że zawalił by sprawę mówiąc oficjalnie że kogoś popiera w drugiej turze…
Wyborcy Bosaka może trochę bardziej pasują do pisu ale Korwina?

Ja tam widziałem, że z 89 coś % a nie 99 …