Dlaczego władza boi się festiwalu Pol'and Rock?

Bo lewak Owsiak?
Znów dali im status imprezy podwyższonego ryzyka.
Mnie bardziej niepokoi sabat czarownic pod nazwą Urodziny Radia Maryja i będący tam w transie politycy robiący “falę”.

A przypominam że na festivalu Owsiaka są też księża którzy spowiadają chętnych. Jest więc muza, jest zabawa i jest bóg. O co kaman pisowi?

5 polubień

Ta władza boi się wszystkiego nad czym nie ma władzy - podstawowa cecha wszystkich despotów i tyranow.

8 polubień

A ja się zastanawiam dlaczego tyle znanych ludzi których widać w mediach z Gdańska jest takich… dziwnych, łagodnie rzecz ujmując… XD przypadek? Ja się kiedyś dowiedziałem od Owsiaka gdy mówił że jestem gdańszczaniem… Sobie myślę… CO JEST… Co jest w tym Gdańsku nie tak :rofl: kolejny z Gdańska i kolejny jakiś… no nie wiem nie ważne… Xd

Nie odpowiem,Ci na to pytamie.
Wiem,ze sa sluzby porzadkowe,by obdtawiac takie imprezy,w razie potrzeby,moga posilkowac sie wojskiem.
Zadymiarzy na dolek,reszta niech sie bawi.

Na tym festiwalu nie ma zadym. To nie marsz niepodległości.

1 polubienie

No i blad,ochrona byc piwinna na kazdej wiekszej imprezie.
Od tego sa,za to biora kase.

1 polubienie

Tam jest ochrona, policja i wolontariusze. Są punkty medyczne.
PiS przez antyreklamę robi im świetną reklamę.

3 polubienia

Jezeli jest ochrona,to nie rozumiem w czym problem.

A jeżeli już mieszasz jakiś festiwal do czegoś takiego jak marsz niepodległości… To na marszu niepodległości są tylko wtedy zadymy gdy inne grupy robią zadymy… Więc żadna wina w zadymach, jeżeli były na marszu kiedyś, nie leży po stronie uczestników marszu a osob z zewnątrz w tym policji za czasów PO.
A osoby które w dzień 11listopada dążą do zadym na takim marszu, nie nazwał bym Polakami nawet… Tfu :rofl:

Nie przepadam za Owsiakiem. Umiem czytać sprawozdania finansowe.

1 polubienie

Wiele instytucji go kontrolowało. W tym skarbówka i NIK za czasów PiS. Niczego to nie wykazało. Przekładają coroczne rozliczenia, płacą podatki. Bardziej bym się caritasem zainteresował. Albo biznesami Rydzyka.
Sam Owsiak utrzymuje się z wykładów, reklam i gadżetów. Firmę ma żona.
WOŚP to wielkie, wspaniałe dzieło.

6 polubień

Ja czytać umiem ie wiem jak są pieniądze dysponowane. Ale jak to fundacja.

Ja nie wiem czy owisak kradnie czy nie, a jeżeli tak to ile… Nie interesuje mnie on… PO prostu mu nie ufam jak każdemu nieznajomemu, stworzonemu przez media autorytetowi… Nie mówie że nie dałbym mu kasy na WOŚP, ale nie jestem tez kimś kto tak zawsze na sto procent potrafi powiedzieć że Owsiak jest “święty” czy ktokolwiek inny, jeżeli tego po prostu nie wiem…

1 polubienie

Ale on nie kreuje się na świętego.
Dyryguje orkiestrą. Jest koordynatorem.

Zawsze możesz powiedziec “nie dzięki” kiedy w szpitalu podjedzie do ciebie respirator z serduszkiem :wink:

2 polubienia

bo to czas gdy młodzież powinna iść w pielgrzymkach i pieprzyć się po krzakach i namiotach w trakcie…
a oni jadą się pobawić…
a jak rodzice dowiedzą sie że to impreza podwyższonego ryzyka to moze kogoś nie puszczą…

bo nasza młodzież na codzien nie wie gdzie i jak kupić piwo, wódkę czy narkotyki…
takie zaklinanie rzeczywistości…
jednym słowem dulszczyzna…

zycie SMOKa nauczyło, że im ktoś głośniej drze ryja o moralności, wierze, zasadach zazwyczaj sam z nimi jest (lub przynajmniej był) bardzo na bakier…

10 polubień

Wow zaczyna się znowu ten prymitywny atak w stylu dlaczego kandyduje Pan w wyborach jeżeli jest Pan przeciw demokracji itp… Nie nie powiem nie dzieki… I święty był w cudzyslowie… Ty uważasz że to spoko uczciwy facet a sakd to wiesz.? Nie wiesz tego i o to chodzi… Niektorzy tak ufaja we wszystko i wszystkim
.
Aha i pisałem że dałbym mu kasę. Więc to czy uważam go za złodzieja czy nie, nie upowazania kogoś do gadania że mam niekorzystac ze sprzętu… Nigdzie nie jest tam napisane że sprzęt tylko dla wielbiacych Owsiaka… Nawet nie ma ze tylko dla tych co dali kasę… A ja bym dał… Ale trzeba było wylecieć z tym tekstem kompletnie do nikąd że mogę powiedzieć nie dzięki… XD
Robienie komuś wyrzutów gdy zachoruje bo nie lubi Owsiaka… Lol

jest to jedna z rzeczy, ktorych nie rozumiem - czy festiwale maja byc centralnie sterowane?

3 polubienia

10/10 Smoku,jestem tego samego zdania.
A dziecko trzeba wychowac,nie uchowav.

2 polubienia

@GumowyKrokodyl

Ludzie nie jadą na festiwal by obejrzeć se Owsiaka ale posłuchać muzyki.
Owsiak zafascynowany Woodstockiem postanowił stworzyć coś podobnego w Polsce…
Przypomnę gdy go tworzył to Jarocin umarł smiercią naturalną a open’er nie był nawet w planach…
Tymczasem w Europie takich festiwali jest kilkanaście…
Dlatego z czasem zmieniono jego nazwę i by gościom z zagranicy było wygodniej (blisko) przeniesiono go bliżej Berlina…
I może przestańmy go kojarzyć z Orkiestrą… Bo przeciwko Open’erowi nikt nie protestuje a stworzono go za pieniądze mafii…

5 polubień

Przecież ja nie mam nic do tego festiwalu…