Dlaczego wszyscy politycy są na tyle ciężko myślący że nie mogą wpaść na takie banalne proste i sprawiedliwe rozwiązania?

Obrywa się kulturze. O rasizm oskarża się Przeminęło z wiatrem i W pustyni i w puszczy.

1 polubienie

A kto jest największym rasistą? Cza***… Cenzura globalna XD

I murzynka Bambo. I tu Ci rację przyznaję, że wylewa się dziecko z kąpielą.

1 polubienie

Juz są.I to wcale nie tak mało.W tym,jesli sie nic nie zmienilo,2 policjantow.
Amerykanie,szczegolnie ci z zachodniego wybrzeża,maja wieloletnie doświadczenie z podpalaniem miast przez czarnych.Nie wiem co ich powstrzymuje…Bo wygląda to tak jakby lubili zamieszki,morderstwa,niepokoje,rabunki…Lata mijają i nic sie nie zmienia.Oprocz stopnia debilizmu ktory ogrania caly świat.
Nie ma jak dotad wiekszego tryumfu czarnego rasizmu jak “black life matters”.Ciekawe co na to Polka zgwalcona w Rimini,przez 4 czarnych bandytow?
Zgadnij czyj ból jest lepszy od czyjego?
A przy okazji…Moj wielki szacunek dla brata tego Floyda.Dla mnie wielki gość.

2 polubienia

oby ten niby antyrasistowski obled zostal w czarnym gettcie w jaki zmieniaja sie Stany. ale niestety jak pokazuje historia jest to malo prawdopodobne.

Ta fala wymyka się spod kontroli. Czarni nie odpuszczą tak szybko. A są na całym świecie. Wielu białasów ich wspiera.

2 polubienia

Chociażby poznan na powyższym obrazku czy gwiazdy instagrama robiące sobie czarne profilowe XD nie mogę na to patrzeć bleee

1 polubienie

Ludzie kultury są otwarci. Mówi się że kultura nie zna granic i ram.

Słowami, że debilizm ogarnia świat, trafiłeś w sedno. Właśnie W USA mamy skutki części tego debilizmu. Mam wrażenie, że tam jest niedaleko do całkowitej utraty kontroli. I wtedy naprawdę zacznie się strzelanie.

2 polubienia

jak patrze na te biale buzki mysla niskazone popierajace czarnych tylko dlatego, ze sa czarni?
tu nie o kolor skory chodzi - a cywilizacje, czy raczej jej brak.
czasem zastanawiam sie, czy nie szkoda, ze jednak Clintonowa nie zostala prezydentem (wiem @collins02, nie zabijaj od razu, przetlumacz) a nie Obama.
bo to tez nakrecilo spirale.

1 polubienie

Teraz trumpowi będzie trudno wygrać 2 kadencję.

Mówiąc o gwiazdach instagrama miałem na myśli nic nie wiedzące o życiu nastolatki :rofl: ale taka moda, przecież cały świat tak robi to czemu nie ja…

A wszystko przez głupiego policjanta :angry:
8 minut wywołało czarny zryw który potrwa jeszcze wiele tygodni.

1 polubienie

U nich niepokoje sa od razu ekstremalne.Wyhodowali sobie takie rozmiary nienawisci ze wcale niepotrzebny jest głupi glina aby podpalic miasto.I to jest naturalna konsekwencja.
Natomiast to co sie dzieje z ludzmi ktorzy to popierają i jeszcze maja sie za awangarde postepu na calym świecie,to juz przechodzi ludzkie pojecie.
Rudi Giuliani juz na tym etapie nic by nie poradził.
Róbta tak dalej a niektorzy tworcy kina klasy"b" wyjdą na intelektualistow i prorokow.

2 polubienia

A ja znowu mam ochotę napisać że może ktoś mu zapłacił za to XD

A moze na odwrot?Moze akurat Obama by to zatrzymal?

dlatego, ze czarny? ja w tym sensie, ze jak Obama zostal prezydentem to wielu czarnych uznalo, ze im tez sie nalezy i po nastaniu Trumpa mleko sie wylalo. poczatki mial niezle, ludzie prace mieli, poziom zycia wzrosl, ale covid pokazal, ze jednak przepasc miedzy bogatymi a biednymi istnieje. tak samo gleboka jak miedzy czarnym a bialym establishmentem. slyszales kiedys zeby jakis Rotszyld czy Kennedy do rodziny wpuscil kogos innego niz Zyda :wink: a i to nie takiego z Etiopii

to tekst sprzed pieciu lat

1 polubienie

Na Żydow to mi sie oczy otworzyly gdy rejestrowalem 13 lat temu swoje konto w banku na Golders Green.Potem 5 lat pracy w zydowskiej firmie apodyktycznych kretaczy którzy,a jakżeby inaczej,podwijali ogon tylko na widok czarnych.
Ale wracając do tematu…Tak!Jakos nie wyobrazam sobie czarnych robiącyh gnój wbrew wlasnemu prezydentowi.No chyba ze wyklułby sie jakis nurt ktory uznalby go za zdrajce:))

wbrew pozorom, a przynajmniej z tego co czytalam Obama mial sporo wrogow wsrod czarnych rasistow , jako ze mial biala matke. sytuacje ratowala “pelnokrwista” malzonka.

1 polubienie

No tak…Czysty obłęd…
Nie wiem czy juz opowiadalem jak moj kolega imieniem Kwame [z Ghany,po Kwame Nkrumahu] pracowal w Londynskim hotelu jako ochroniarz…
Otóz poszedl kiedys po polnocy uspokoic grandzących czarnych klientow.
Kiedy stanął w drzwiach i zagroził policją,tamci zezwali go od…rasistów!
Nie wiem czy mozna w obłedzie zabrnąć dalej…

1 polubienie