Dlaczego wszyscy politycy są na tyle ciężko myślący że nie mogą wpaść na takie banalne proste i sprawiedliwe rozwiązania?

Chodzi oczywiście o bandytów na ulicach.

A poza tym:
Co się dzieje z tym społeczeństwem…
Z tym ciemnym ludem nie myślącym samodzielnie xd

W Poznaniu w 56, w Gdyni 70, na Śląsku 81, rząd się nie patyczkował i strzelano do ludzi ostrymi nabojami. Nawet celnie, bo wielu zginęło. Komuniści strzelali do ludzi w Czechosłowacji i na Węgrzech. A w Chinach to nawet czołgami ludzi rozjeżdżano. Jest jeszcze Korea i Wietnam, ale to szczegół. Brawo Korwin - Mikke,

4 polubienia

To by jeszcze bardziej wkurzyło protestujących. Spirala przemocy.

1 polubienie

Przeczytałeś wszystko? Chodzi o to że ludzie mają wybór. Żeby ktoś powiedział “kto rabuje będzie postrzelony”

Jakich protestujących? Bandytów i przestępców którzy rabuja jak dzikie malpy

Nie w ten sposób. Chyba że chcemy powstania.

W USA strzela się do rabujących. Czyżby “geniusz” Korwin o tym nie wiedział?
Ale tu chodzi o coś innego, niż tylko rabunek. Od dawna od Korwina nic mądrego się nie spodziewam. Szkoda, bo kiedyś było inaczej.

3 polubienia

Jakoś nie słyszalem żeby były jakieś ofiary wśród rabujacych … Coś słabo strzelają XD

A to Kiedyś nie był prawicowcem wolnościowcem czy po prostu omijał te tematy a myślał na pewno tak samo. ?

Pisząc, że policja strzela do łamiących prawo, nie miałem na myśli tego, co tam jest teraz.

1 polubienie

A to wiem że zwykle jest inaczej … I dlatatego byłem zdziwiony ze w ogóle taka sytuacja w Ameryce wymaga takiego pouczającego komentarza Pana Korwina… Przecież Ameryka przyzwyczaiła nas do zdecydowanych policjantów xd

“Kto rabuje bedzie postrzelony”.
I tu sie z nim zgadzam!
Nie jest to zresztą,nic odkrywczego.Tyle ze od cwierć wieku ludzkosc ma juz tak wyprane mózgi ze nawet najprostszych mysli nie potrafi w prosty sposób formulować.
Poszerzylbym to o innych.Kazdy kto osmieli sie napadac na drugiego czlowieka jak w opisanym wyzej przypadku,powinien zostac odstrzelony! Inaczej powstanie sytuacja ktora doprowadzi do"Ucieczki z Nowego Jorku",jesli ktos pamieta ten film.
Kazdy kto dewastuje,pozbawia dorobku zycia tak jak to bylo w Londynie w 2011,kradnie,napada,stosuje przemoc powinien w zaistnialych warunkach,zaslugujacych na stan wyjatkowy,liczyc sie z kulką.

2 polubienia

A ty myślisz, że ci do których będą strzelać nie mają broni i ostrej amunicji. Ja tu nie bronię bandytów, mi chodzi o szerszy aspekt. Gdyby rady Korwina były mądre, strzelano by już od kilku dni. Ale nie strzela się oficjalnie, więc pomyśl, dlaczego…

Fajnie siedzieć w bezpiecznym miejscu i się wymądrzać szafując czyimś życiem.

4 polubienia

tiaa, ciekawe czy kolega strzelal w zyciu z czegos wiecej niz z procy?

2 polubienia

Ja? Zdziwiłabyś się z czego się w życiu strzelało pfff xd

Podobnie, jak @collins02 jestem za bardzo ostrym bronieniem ludzi i ich własności. Sam bym do złodziei strzelał bezlitośnie. Ale są takie sytuacje, kiedy łapy od zabijania trzymać jak najdalej. Bo można przebić szklany sufit.

3 polubienia

Manifestanci/bandyci w Meksyku jakos nie mieli problemu z oblaniem policjanta benzyną i podpaleniem.
Chcialbys byc policjantem w Meksyku?

W ogóle mi ten fach nie pasuje.

Meksyk jest najbardziej kryminogennym krajem na świecie, a przyczyną tego nie jest to, że policja nie strzelała do przestępców. Strzelała i to jeszcze jak. Poza tym stopień skorumpowania polityków i sił porządkowych jest tam niesłychany.

W USA mleko się rozlało i, tak jak inni, nie wiem, jak to się skończy. i jak na to zaradzić. Mnie nie jest żal zabitych bandytów, mnie jest żal niewinnych ofiar, których będzie dużo w takim bałaganie.

3 polubienia

I pomników :wink:

Pomniki można odtworzyć, życia nie.

2 polubienia