Dlaczego zniknęło moje pytanie?

Bo wstawiłam i nie ma…

1 polubienie

To myślałaś, że cenzorce płacą za spanie?

A widziałaś, jak ładnie Twój nick wygląda w parze z moim, @elsie? Takie przytulone i jakby z innych Planet…

@elsie oba pytania dotyczace kolegi @birbant sa u mnie widoczne.
Nic nie było usuwane
Ale znajac jubilata to podwójną dawkę zyczen zniesie z honorem godnym bohatera dnia :laughing::partying_face::innocent:

2 polubienia

Edit. Chwilami zdarza się komunikat o ekstremalnym obciazeniu forum. Mozliwe, ze jakis atak botów odpierany i stąd chwilowe turbulencje. Prosimy zapiąć pasy .
Piwa lub porannej kawy odstawiac nie trzeba

2 polubienia

Może to pytanie obrażało czarnych, Żydów, LGBT, muzułmanów, katolików lub osoby przy kości?

1 polubienie

Co Ty, godziło w polska niezależność.
Ja tylko czekam jak prezio zacznie sie Polaków obywateli UE czepiac za popieranie opcji chinsko polskej (unijnej) granicy na Uralu.

Kolego, dobrze prowadzone małe lokalne sklepiki w Polsce przejęły rolę magla i propagandy szeptanej.
Sa kopalnia wiedzy - nam sie piwiarnia kojarzy ze schludnym lokalikiem?

Tak. Ale za Hitlera to byly hale na czasem kilka tysiakow ludzi.
Kufel płatny przy odbiorze trunku, wliczony w cenę konsumpcji i uzycia?

1 polubienie

Może bardzo fajne było i ktoś ukradł,bo mu się spodobało?
:grin:

2 polubienia

No tym razem byl ludzik w kolorze groszku.
Niewątpliwie potrzebuję wsparcia psychologicznego.

1 polubienie

No to wstaw jeszcze raz! Proste.
No chyba ze tam była skomplikowana grafika…

Prawie trafiłeś. Nie grafika a mozliwosc robienia kopii roboczych i odzyskania stanu zapisu sprzed ostatniego ruchu. Jak daleko w czasie? Sa metody, zeby zapisy magnetyczne z drutu pierwszych magnetofonow odzyskac.
Co dodatowania C14? Mozna miec watpliwosci. A w ogole @collins02 daj jakąś muzyczke na podtrzymanie morale? Lekkiego kaca mam po degustacji sledzikow korzennych wg przepisu mojej babci i pomysłu słony karmel :partying_face::joy:

1 polubienie

Później… Muszę iść spać bo to już 5 nocka była…

1 polubienie